Yurtdışında >>

ZONI

1991 yılında kurulan Zoni Dil Okulu, uluslararası öğrencilere yüksek kaliteli, rekabetçi ve yoğun bir İngilizce Dil eğitimi sunmaktadır. Öğrencilerin kişisel, akademik ve kariyer amaçlarına uyum sağlaması için, Zoni başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar değişen dört yeterlilik seviyesinde geniş çeşitlilikte programlar sunmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde akademik çalışma yapmak isteyen ileri seviyede ESL öğrencileri için Yoğun İngilizce Programı ve İleri Derecede Akademik kurslar; Yoğunlaştırılmış Toefl Programları; Yoğun İş İngilizcesi programı ve Yoğun Telafuz ve Aksan Azaltma Programı mevcut kurslar arasında bulunmaktadır.

Zoni aynı zamanda, her pazartesi kursların başladığı ve böylece öğrencilerin ne zaman başlamak ve ne kadar kalmak istediklerini seçebildikleri esnek kayıt sistemi sunmaktadır. Sınıf mevcutlarının az sayıda tutulması sayesinde; her bir öğrenci Zoni’nin tecrübeli ve yüksek derecede eğitimli öğretmenlerinden hususi ilgi alabilmektedirler. Ayrıca, öğrencilere akademik danışmanlık, sağlık hizmetleri, organize edilmiş saha gezileri ve sosyal etkinlikler gibi türlü hizmetlerde sunulmaktadır.

Zoni’nin New York metropolitan bölgesinde, New Jersey’i de kapsayan 5 yeri bulunuyor. Ana kampüs, Manhattan’ın tam kalbinde, Empire State binasının hemen yanındadır. New York, küresel finansın, iletişimin, hukukun ve ticaretin merkezidir. Milyonlarca kişinin yaşadığı, çalıştığı ve faaliyette bulunduğu bir şehirdir. Sanatın her köşeyi kuşattığı, tarihin her yapıda soluk alıp verdiği ve hareket eden herkezin enerjiyle dolduğu bir şehirdir. New York bölgesi okulların beşi de şehrin etrafında bulunan başlıca turistik yerlere ve ticaret merkezlerine ulaşmanın çok kolay olduğu uygun yerlere kurulmuştur. Zoni sizi şehrin sunduğu her şeye daha yakınlaştırır.

Miami’deki Zoni Kampüsü Florida Biscayne Körfezinde, Miami kumsalına çok yakın olarak konumlandırılmış plajlara, turistik merkezlere ve yerel iş merkezlerine ulaşılması kolay olan bir mevkiide bulunmaktadır. Harikulade atmosferi, güzel plajları ve birçok aktivitesiyle Amerika Birleşik Devletleri’nde en başta tercih edilen tatil güzergahıdır. Hareketli gece yaşantısının, aile sıcaklığındaki dostane aktivitilerle ve güzel hava, güneş ve arkadaş canlısı insanlarla karekterize olmuş çeşitli kültürleri barındıran bir atmosferle olan karışımını etrafınızda hissedersiniz. Zoni Regent Dil Eğitimi; ABD, öğrencilerin konuşma, okuma ve kavrama yeteneklerini geliştirmek için daha usta şekilde odaklanabilmelerini sağlamaya yönelik uygun bir öğrenme ortamı yaratmaktadır.

Vancouver’da bulunan İngilizce Dil Okulu, her seviyedeki insanlar için kapsamlı bir öğrenim tecrübesi sunarak; bu şehre giriş kapınız olarak size hizmet etmeye hazırdır. Vancouver, batı Kanada’nın en büyük ve kültürel açıdan en fazla çeşitlilik sunan şehridir; bunlar bu şehri Kanada’da İngilizce öğrenmek için en ideal şehir haline getirir. İngiliz Columbia’sının başkentinin 2 milyon olan nüfusu, İngiliz Columbia’sının nüfusunun neredeyse yarısıdır. Vancouver’daki İngilizce öğrenme tecrübeniz, size bu zengin kültürün bir parçası olmanıza fırsat verecektir. Vancouver, İngilizceyi ana dil olarak konuşulduğu bir ortamda öğrenmeyi heves eden öğrencilere benzersiz bir fırsat sunmaktadır. Geniş iş ve turistik aktiviteleriyle Vancouver, kişisel gelişim arzusu veya kariyer ilerletme için İngilizceyi keyifli bir şekilde öğrenmek isteyen öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir

zoni fiyat listesi

Kategori : AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI, İNGİLTERE DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın