Yurtdışında >>

KINGS COLLEGES

Kings Colleges, İngiltere’nin uluslararası kolejlerinden biridir. Kings, öğrencileri İngiltere’deki önde gelen üniversitelere hazırlayan hazırlık kurslarında uzmandır. Ayrıca yabancı öğrencilere en iyi ingilizce dil kurslarını veren okullardan biri olan Kings, daha genç öğrenciler için yaz kampları da düzenliyor. Kings’de akıcı bir şekilde ingilizce öğrenirken, aynı zamanda dünyanın her yerinden gelen insanlarla arkadaş olacak ve ingilizcenizi bol bol kullanıp pratik yapma fırsatı bulacaksınız.

Kings Bournemouth

Bournemouth’taki merkezimiz şehir merkezine ve plaja yürüyerek sadece 5-10 dakikalık mesafededir. Tüm öğrenciler için ücretsiz kablosuz e-mail ve internet vardır. Kings, Bournemouth’taki şehir merkezinde bir lokasyon ile  basketbol, voleybol, badminton gibi spor faaliyetlerini barındıran tek merkezdir. Konaklama çeşitleri, aile yanı, aile yanı ekstra, yıl boyuna açık yurt, yaz yurtu ve öğrenci evleridir.

Kings London

Beckenham’da Londra’nın merkezine sadece 15 dakikalık mesafede olan okulumuz güvenli ve sıcak bir ortamdır. Okulda, 18 tane donanımlı sınıf ve multimedya merkezi vardır. Tüm öğrencilere ücretsiz kablosuz e-mail ve internet sunulur. Konaklama çeşitleri aile yanı, aile yanı ekstra ve öğrenci evleridir.

Kings Oxford

Okul, Oxford’un sevimli ve sakin bir muhitinde, şehir merkezine otobüsle 10 dakikalık mesafededir. Yüksek standarlı sınıflarıyla Kings Oxford oldukça geniş bir alana sahiptir. Konaklama seçenekleri olarak, aile yanı, yaz yurdu ve öğrenci evleri vardır.

İngilizce Kursları

Genel İngilizce

Intensive English (Bournemouth, London ve Oxford)
Diploma of English
Compact Course (Bournemouth, London ve Oxford)
One to one lessons

Sınav Kursları

First Certificate (FCE) (Bournemouth ve Lonra)
Certificate of Advanced English (CAE) (Bournemouth ve Londra)
IELTS Preparation Course (Bournemouth, Londra ve Oxford)
Super Intensive IELTS (Oxford)

Sanat ve Tasarım ile İngilizce

Kings Colleges fiyat listesi

Kategori : AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI, İNGİLTERE DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın