Yurtdışında >>

MANCHESTER UNITED SOCCER…

Kampüsler, Manchester ve Londra – Bradfield’da yer almaktadır. “Ömür boyu deneyim” sloganı ile İngilizce ve futbol kampı deneyimini en iyi sunan okullardan biridir.

Manchester United, genç futbolculara değer verme geleneğine sahip bir kulüptür. 1950′lerden itibaren genç yetenek yetiştirmek ana felsefesidir. Zaman değişse bile felsefesi aynı kalmış ve genç yetenekleri yetiştirmeye, ekip ruhu ile beraber uluslararası futbolcular yetiştirmeye devam etmektedir.

Eğitim

Programda İngilizce dil eğitimi ve futbol kursu beraber düzenlenmektedir. Sabahtan futbol eğitimi, öğleden sonra İngilizce dil eğitimi yer almaktadır. Kurs süresi 2 haftadır.

English Language Lessons (İngilizce dil dersleri ) :

Grup başına düşen öğrenci sayısı 16′dır. İngilizce dil yeteneğine göre öğrenciler gruplara ayrılır. İngilizce ders saati haftada 12,5 saattir. Eğitim; konuşma, okuma, yazma, kelime bilgisi ve dil bilgisini içermektedir.

Football Coaching (Futbol antrenörlüğü) :

Grup başına düşen öğrenci sayısı 16′dır. Öğrenciler yaşlarına göre gruplara ayrılmaktadırlar. Koçluk ders saati haftada 18′dir. Fiziksel, zihinsel, teknik, taktik ve sosyal becerilerin gelişmesini sağlamaktadır.

Konaklama

İki ve üç kişilik odalar bulunmaktadır. Paylaşılan ya da özel banyo ve tuvalet mevcuttur. Televizyonlu ortak oda, masa tenisi, ücretsiz internet erişimli bilgisayar odası, bilardo ve kapalı spor salonu bulunmaktadır.

Aktivite olarak okulda, 2 tam gün 1 yarım gün olarak gezi düzenlenmektedir;

 

–              Sandcastles Su parkı; Yarım günlük gezi ( İngiltere’nin en büyük kapalı su parkı)

–              Blackpool Pleasure Beach ; Tam gün gezi ( Dünyaca ünlü tema parkı)

–              Old Trafford stadına ; Tam gün gezi (Megastore da dahil )

manchester united soccer schools fiyat listesi 

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın