Yurtdışında >>

HUMAN INTERNATIONAL ACADEMY

Human International Academy gerçeteken heyecan verici bir şehir olan San Diego da kuruludur.Okul kampüsü 200 den fazla dükkan restaurant bulunan Fashion Valley Mall’ a çok yakında yer almaktadır. AVM  yürüme mesafesindedir öğrenciler genelde yürüyerek giderler. Okul kampüsü ayrıca otobüs duraklarına da yakındır böylece öğrencilere farklı alanlara gitmeyi ve keşfetmeyi mümkün kılar.

Öğrencilerimiz, Amerika’nın en iyi şehrinde mükemmel bir eğitim ortamının tadını çıkarırlar. HIA tüm yıl boyunca İngilizce programlar sunar. Düzenli programlarımız arasında, Yoğun İngilizce, Amerikan Kültürü, TOEFL hazırlığı, İngilizce & Gönüllülük ve Mesleki İngilizce. HIA aynı zamanda İngilizce eğitimini sörf, su topu, golf ve tenis gibi sporlarla birleştiren özel programlar da sunar. HIA’da herkes için birşeyler vardır: 50 yaş ve üzeri insanlar için Gümüş Programımız, aileler için Ebeveyn & Çocuk Programı, ve Öğretmen Eğitim Programı sadece birkaç örnektir. HIA bütün öğrencilerin ihtiyacına cevap verir: Amerikan ailelerin yanında ya da öğrenci yurdunda mükemmel konaklama imkanları sunmaktayız. Akademik programlarımızın yanısıra düzenli olarak sosyal, eğlence ve kültürel aktivitelerimiz de mevcuttur.

Öğretmenlerimiz akademik tecrübelerinin yanı sıra çok birer eğitim geçmişine sahiptirler. Bütün hocalarımız oldukça neşelidir ve İngilizcenin daha neşeli bir yolla öğretildiğinde daha etkili olacağına inanmaktadırlar ve bu yüzden modern teknikleri kullanmaktadırlar.

Bilgi İstek ve Başvuru

Kategori : AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI, İNGİLTERE DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın