Yurtdışında >>

MANCHESTER ACADEMY OF ENGLISH

Manchester Academy of English’e hoş geldiniz! Burada yalnızca mükemmel İngilizce eğitimi almayacak, bireysel gereksinimlerinize özen gösterildiğini de göreceksiniz. 1991’de kurulan Manchester Academy of English, dünyanın her yerinden öğrencilere yüksek standartlarda İngilizce dil eğitimi sunar. Yüksek standardın ve mükemmel kalitenin garantisi olarak, British Council ve ARELS/English UK’in bir üyesi tarafından resmen tanınmaktadır.

Okul, alışveriş, kültür, eğlence, müzik ve spor faaliyetleriyle ünlü kozmopolit bir şehir olan Manchester şehir merkezinde, tarihi bir binada hizmet vermektedir.

 

Genel İngilizce kursları esnek başlangıç ve bitiş tarihleriyle tüm yıl boyunca devam eder. Maksimum sınıf mevcudu 12 kişidir ve yeni başlayanlardan ileri düzeydekilere kadar tüm düzeylerde sınıf bulunmaktadır. Ayrıca, yaz boyunca IELTS / Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınavına Hazırlık Dersleri ve gezilerin de programa dahil olduğu İngilizce dersleri sunulmaktadır.

Manchester Academy of English’te, açık fikirli, dost canlısı ve eğitime coşkuyla yaklaşan öğretmenlerle, yüksek düzeyde profesyonellik bulacaksınız. Okul içinde en son eğitim malzemesiyle donanmış aydınlık sınıflar bulunmaktadır. Öğrenciler, kütüphane, dil laboratuarı, bilgisayar merkezi ve öğrenci salonu dahil sunduğumuz çeşitli olanaklardan yararlanabilir.

Öğrencilerin pek çoğu, yüksek standartta konaklama hizmeti almanızı sağlamak üzere Yurt Müdürü tarafından düzenli olarak denetlenen yurtlarda kalmayı tercih etmektedir. Ayrıca, Manchester’da kaldığınız süreden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için, okulda herkese ilginç gelebilecek çeşitli etkinlikler içeren düzenli sosyal aktivite programları düzenlenmektedir.

Sunulan Program Seçenekleri:

  • Genel İngilizce Programları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Programları
  • IELTS/TOEIC/TOEFL Hazırlık
  • İş İngilizcesi
  • Birebir özel dersler
  • İngilizce Öğretmenlerine Yönelik Programlar TKT-CELTA-DELTA

 

 

 

Sunulan Konaklama İmkanları:

  • MARSA- Manchester Academy Residental Student Accommodation: Okula 15 dakika otobüs mesafesinde olan yurtta yemek dahil değildir.
  • Aile Yanı Konaklama: Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinin de dahil olduğu aile yanı konaklama size İngiliz bir aile yaşama ve kültürlerini birinci elden öğrenme imkanı tanır. Aileler genellikle 30 dakika mesafesindedir.
  • Yaz Dönemi Yurdu: Sadece Temmuz ev Ağustos dönemlerinde açık olan bu yurt okula 10 dakika otobüsle ulaşım mesafesindedir. 4-5 odalı apartmanlardan ve en-suite banyo ve mutfak donanımlarından oluşur.
  • Otel konaklama: Bağımsız olmak isteyen öğrenciler için okul otelde kalma konusunda da yardımcı olmaktadır. Okula yürüme mesafesinde olan birçok otel bulunmaktadır.

 Manchester Academy of English dil okulu fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın