Yurtdışında >>

REGENCY COLLEGE

Regency College 2002 yılında kurulmuştur ve o günden bu yana okul son derece hızlı bir büyüme süreci içinde olmuştur. Bugün Regency College eğitim için son derece canlı ve çekici bir merkez haline gelmiştir.

Okulun hem kurucu hem de şu andaki müdürü daha önce uzun süreler dünyanın çeşitli bölgelerinde İngilizce dil eğitmeni olaraak çalışmış 10 yıldan uzun süreli tecrübeye sahip eğitimcilerdir.

Okulun Eğitmenleri

Regency College, dil eğitiminde en önemli unsurun her zaman eğitmenler olduğuna inanaır ve bunun için en yetenekli ve deneyimli eğitmenleri bünyesinde barındırma iddiasındadır. Okulun eğitim kadrosu hem yeni hem de klasik eğitim metodolojisini ve uygulamalarını  çalışmalarının içinde birleştirme eğilimindedir. Okul eğitmenlerini her zaman yeni eğitim ve öğretim yöntemleri üzerine yoğunlaşmaları için motive eder.

Okul her öğrencinin eğitim ihtiyaçlarının rarklı oladuğu gerçeğinde hareketle her sınıf için o sınıftaki öğrencilerin ihttiyaçlarına uygun ayrı metodoloji uygular. Regency College, sınıfların bireysel ilgi için yeterince küçük fakat toplu iletişime izin verecek kadar da büyük olması gerekliliğinden hareketle en fazla 12 kişilik sınıflarda eğitim verme politikasına sahiptir.

 

Eğitim Metodolojisi

Regency College, eğitim alanı merkeze koyan bir öğretim metodolojisine sahiptir. Dersler her bir öğrencinin içeriğie aktif katılımının sağlanacağı ve dili en verimli şekilde öğreneceği şekilde organize edilir.
Regency College, öğrencilerine her zaman en yüksek akademik kaliteyi ve ilgiyi sunma sözü verir.

REGENCY COLLEGE fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın