Yurtdışında >>

LONDON EMPIRE ACADEMY

London Empire Academy

Akademi 10 yıllık tecrübesiyle, öğrencilere eğitim ve mesleki kariyer için gereken bilgi ve becerileri kazandırmak ve İngilizce Dil öğretimi kendine görev edinmiştir. Ayrıca British Council tarafından akredite edilmiştir.

Akademi rahat, samimi ve profesyonel bir atmosfere sahiptir. Her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenciler eğitimleri için London Empire Academy tercih etmekte, buda öğrencilere değişik milletlerden insanlarla tanışmak ve arkadaşlık etme şansı tanımaktadır

Tesisler

Akademi geniş, iyi döşenmiş, ferah sınıfı ve geniş öğrenme kaynakları ile son derece modern 3 katlı bir binada yer almaktadır.

Tesislerinde bir resepsiyon alanı, kütüphane, bilgisayar odası, öğrenci salonu, büyük bir mutfak ve Video Konferans odası bulunmaktadır. LEA idari ofisleri de aynı binada yer almaktadır. Ücretsiz Wi-Fi internet erişimini kendi bilgisayarlarını kullanmak isteyen öğrenciler için kullanılabilir.

Biz Ne Sağlıyoruz

Amacımız, uygun fiyata; samimi, motive edici bir çalışma ortamı içinde, öğrencilere çabuk ve etkili dil öğrenimlerinde yardımcı olmaktır. Biz birinci sınıf eğitim imkanlar sunarak, tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaktır. LEA, anahtar becerileri geliştirmek ve öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çalışmaktadır.

 london empire academy fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın