Yurtdışında >>

HAMPSTEAD SCHOOL OF ENGLISH

HAMPSTEAD SCHOOL OF ENGLISH
Hampstead School of English, 1977 yılında kurulduğundan beri, Londra’nın önde gelen İngiliz dili okullarından biri haline gelmiştir. Okul English UK, Quality English,IALC,EAQUALS üyesidir.

Hampstead Hakkında: 
Hampstead Korusu olarak bilinen yaklaşık 3,5 km2’lik yeşillik alan ile kaplı olan Hampstead, Londra’nın en iyi korunmuş eski köylerinden biridir. Bazı ünlü kişilere ev sahipliği yapmakta olan Hampstead Köyü’nde ve Korusu çevresinde, birçok yazar ve entelektüel yaşadı ve hala yaşamakta.
Hampstead sizi büyüleyecek. Keats House’u ya da Freud Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz, ya da dilerseniz, bir güzel sanatlar koleksiyonuna ev sahipliği yapan Kenwood House’da, bir yaz akşamı açık hava konserinin tadını çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla köyün dar sokaklarında ve Koru’nun ağaçları arasında yürüyüşe çıkabilir, ya da Hampstead Köyü’ne çekiciliğini kazandıran kafeleri, barları ve buraya özgü dükkanları keşfedebilirsiniz. Kuzey Londra’da bulunan Hampstead İngilizce Okulu, Hampstead ile Batı Hampstead sınırında yer alıyor; elverişli otobüs seferleri sayesinde Londra’nın
içine ulaşım çok rahat, ve Batı Yakası otobüsle sadece 25 dakikalık mesafede. Okulun ideal konumunun, şehir merkezine yakın olma ve okula çok yakın mesafede çeşitli konaklama seçenekleri avantajlarını bir araya getirmesi sayesinde öğrenciler, oturmaya elverişli bir bölgede yaşamanın ve Londra’nın tüm cazibelerinden kolayca faydalanabilmenin keyfini sürüyorlar.

Sunulan Program Seçenekleri:

 

 • Genel İngilizce: Genel İngilizce programının haftalık 15,20,25 veya 30 derslik modüllerinden birine katılabilirsiniz.
 • Konuşma, Yazma ve Dilbilgisinde Uzmanlık: Bu konuların her biri 1 saatlik derslerde haftada toplam 5, 10 ya da 15 saatte ele alınıyor. Böylece, gerçekten geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuz belirli alanlara yoğunlaşma fırsatı buluyorsunuz.
 • Eğitim paketleri: Çoğu öğrenci TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara çalışmaya ya da İş İngilizce’sini
  geliştirmeye ek olarak, sınav hazırlıkları ile aynı anda Genel İngilizce seviyelerini de geliştirmek isterler. Eğitim paketlerinin sunduğu mükemmel eğitim programlarında yer alan genel ve özel dil yetenekleri ve öğrenimi sayesinde seçtiğiniz alanda çok daha başarılı olacaksınız. Seçebileceğiniz değişik ders programları var ve bu kursları haftada 15, 20, 25 ya da 30 saat olarak alabiliyorsunuz.
 • Çalışanlar için Kurslar: Çalışanlar için İngilizce kurslarımız; kursiyerlerin Genel İngilizce’lerini geliştirdikleri dinamik bir sınıf ortamı ile okula gelmelerinden önce kursiyerler için geliştirilip hazırlanmış ve onların bireysel ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak birebir eğitim programını bir araya getirir.
 • Cambridge Sınavı: 15, 20, 25 ya da 30 haftalık ders saati ve 12, 10, 6 ya da 4 hafta eğitim süresi esnekliği ile Cambridge sınavı kursları herkesin, her ders programının dil ihtiyaçlarını karşılıyor.
 • TOEFL, TOEIC ve IELTS Hazırlık: Bir eğitim paketinin parçası olarak sizi TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlayacak birkaç kurs programı da bulunmaktadır. Eğer İngilizce seviyeniz sadece bu testlere yönelik çalışma yapacak kadar ileriyse, dilediğiniz kadar süreyle haftada 15 saatlik test hazırlığı içeren TOEFL, TOEIC ya da IELTS 15 kurslarından birini almanız tavsiye edilir. Zamanınız kısıtlı ise, iki hafta boyunca 60 saatlik yoğun test hazırlığı içeren TOEFL, TOEIC ya da IELTS 30 kurslarından birini tercih edebiliyorsunuz.
 • Iş Amaçlı Kurslar: Bu kursta, iş hayatınızda ya da akademik çalışmalarınızda kullanabileceğiniz dil ve iletişim becerilerini ele alınmaktadır. Bir eğitim paketi kapsamında, İş İngilizce’nizi geliştirmenize yardımcı olacak birkaç farklı kurs bulunuyor. İngilizce seviyeniz, sadece İş İngilizcesi çalışacağınız kadar ileri ise, haftada 15 saat İş İngilizcesi dersleri içeren Business 15 kursu da tavsiye edilir. Zamanınız
  kısıtlı ise, iki hafta boyunca 60 saatlik İş İngilizcesi pratiği içeren Business 30 kursunu da tercih edebilirsiniz.
 • Sömestr ve Akademik Yıl Programları: Çoğu program 12 ila 48 haftalık sürelerle sabit programlar olarak tercih edilebiliyor.  Düzenli olarak gerçekleştirilen değerlendirmeler ve eğitimlerle motivasyonunuz her zaman yüksek, hedeflerinize hep daha yakınsınız.
 • Üniversiteye Hazırlık Kursları: Haftada 27 saatlik ders programı ile sizi  İngilizce eğitim yapan bir üniversiteye hazırlıyor. Eğitim Paketi 25’e ek olarak, haftada iki saatlik özel derslerde özel öğretmeniniz dil becerileriniz ve üniversite başvurularınız ile ilgili yardımda bulunuyor. Öğleden sonraki IELTS ve/veya TOEFL derslerinizi diğer seçenekler ile değiştirebiliyorsunuz.
 • GMAT ve MBA Hazırlık programları: Bu kurslar sizi MBA’in zorluklarına hazırlıyor. MBA seviyesinde başarılı olabilmek için gerekli olan dil becerilerini ve akademik becerileri karşılamanın yanı sıra bu kurs, program dahilindeki yoğun GMAT hazırlık dersleri ile GMAT’te gerekli puanı almanız için sizi hazırlıyor.
 • Londra’da Dil Öğrenimi: Tatil ve dil kursunun mükemmel birleşimi. Sabahları Genel Ingilizce kurslarına  katılıyor, sonrasında bizimle birlikte Londra’nın sonu gelmez tarihi ve kültürel yerlerini geziyorsunuz. Öğleden sonra gezilerindeki öğretmen-rehberleriniz size eşlik edecekler.Konaklama Seçenekleri
 • Aile yanı konaklama
 • Kiralık odalar
 • Stüdyo Tipi Evler

Hampstead School of English dil okulu fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın