Yurtdışında >>

INTRAX

Intrax dil okulları 1980 yılından bu yana eğitim veren bir kurumdur. Amerika’da kaliteli ancak öğrencinin bütçesini sarsmayacak şekilde eğitim hizmeti sunan nadir okullardan biridir Intrax.
Büyük bir eğitim grubu olan Intrax şirketlerinin bir parçası olan Intrax dil okulları, Amerika’da 3 farklı lokasyonda eğitim sunmaktadır. Amerika’nın uluslar arası öğrenciler tarafından en çok tercih edilen 3 büyük şehrinde merkezi bulunmaktadır, San Francisco, San Diego ve Chicago. Dil eğitiminin yanı sıra profesyonel programlar da sunan Intrax öğrencilerinin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.
Öğrencilerine farklı milletlerden oluşan kozmopolit bir ortamda dil eğitimi alma şansı sunarken, 40 farklı milletten oluşan öğrenci profiline Amerikalı öğrencilerle birebir pratik yapma şansı sağlar. Intrax öğrencileri derslerinin %75 ini İngilizce konuşmaya, yeni beceriler edinmeye ve başarılarına odaklanmaya harcarlar.
Temmuz 2011 de taşındıkları yeni binası ile Intrax San Francisco merkezi, şehrin merkezinde ve ünlü tarihi Ferry Building’e oldukça yakın bir konumdadır. Modern yapısı, donanımlı sınıfları ve bilgisayar odaları ile öğrencinin her türlü ihtiyacına hitap etmektedir. Bina içerisine bulunan restoranlar ve ulaşım kolaylığı ile şuan San Francisco’nun en büyük dil eğitim merkezidir.
2008 yılında yenilenen Intrax Chicago merkezi, şehrin merkezine yakın ünlü Michigan Avenue’da bulunmaktadır. 4 katlı bir binanın 2. ve 3. katlarının tamamını eğitim için kullanan Intrax aynı zamanda yetkili TOEFL test uygulama merkezidir. Millenium Parkına sadece 1 blok mesafede bulunan okul, öğrencilerine sosyalleşmeleri için oldukça uygun bir ortam sunmaktadır. 20 tane sınıfı ve 2 bilgisayar laboratuarı ile tüm teknolojik donanımlara sahip merkezde, öğrenciler istedikleri an internete de ücretsiz olarak bağlanabilmektedirler.
Otoriteler tarafınan Amerika’nın en güzel şehirlerinden biri olarak anılan San Diego’da Intrax eğitim merkezi şehir merkezine yakın Little Italy bölgesinde bulunmaktadır. Amerika’nın yorucu büyük şehirlerinden kaçmak isteyenler için oldukça cazip bir merkezdir. Dünyaca ünlü üniversitelere kolayca erişme şansı ve yine dünyanın en popüler eğlence parklarına ve şirketlerine yakınlığı ile öğrenciler için tam bir cazibe merkezidir. Toplu taşıma araçlarına oldukça yakın bir konumda olan Intrax aynı zamanda müzelere, galerilere ve yurtlara da yürüme mesafesindedir.

intrax fiyat listesi

Kategori : AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI, İNGİLTERE DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın