Yurtdışında >>

LONDON SCHOOL OF BUSINESS AND FINANCE

LSBF School of English – Küresel Profesyoneller için İngilizce Okulu

Bugünün küresel toplumunda, etkili bir şekilde İngilizce konuşma yeteneği insanlara yeni bir eğitim ve kariyer fırsatları dünyası yaratıyor. Kendinden emin ve etkili bir şekilde iletişim kurmak bireylere dünyanın her yerinde tüm kapıları açacak bir yetenek sunuyor. Bu, bir Fortune 500 firmasının yönetim kurulunda yer almak olabileceği gibi, dünyanın gelişmekte olan ülkelerinden birinde gönüllü bir görevde olmak ya da sadece arkadaşlar ya da iş ortaklarıyla buluşmak da olabilir.Her seviyedeki öğrenci ve profesyonellere hitap eden LSBF School of English, Londra’nın önde gelen işletme okullarından birinin akademik uzmanlığını, British Council onaylı bir dil kurumunun ilgi, dikkat ve kalitesiyle birleştirmesi özelliğiyle diğer okullardan ayrılır.

LSBF School of English öğrencileri burada İngilizce dilinden daha fazlasını öğrenirler. London School of Business & Finance’in bir parçası olarak School of English, öğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler.

LSBF’nin, İngilizce’nin tüm aşamalarında (konuşma, dinleme, yazma ve okuma) güçlü temeller kurma odaklı olan ve öğrenmeyi grup aktiviteleri ve sınıf tartışmaları ile tamamlayan eşsiz öğretme yaklaşımı, öğrencilere yeni edindikleri becerileri kendinden emin bir biçimde kullanma imkanı sunar.

Tüm LSBF School of English öğretmenleri en yüksek kalitede öğretmenlik standartlarına sahiptir ve bu bağlamda ya Yetişkinler için İngilizce Eğitimi Sertifikası’na (CELTA) ya da Yetişkinler için İngilizce Eğitimi Diploma’sına (DELTA) sahiptir ve Akademik ve İş İngilizcesi sınıflarında öğretmenlik yapma alanında geniş tecrübeleri vardır.

Öğrencilerin gelişimleri genellikle değişim gösterir ve bu da öğrenmeyi pekiştirmek ve değerlendirmek için sistematik ve planlı bir biçimde test yapmayı gerektirir. Haftalık ders tekrarları ve gelişim testleri de, öğretmenlerin öğrencilerin dil becerilerini ölçmelerini ve performanslarını değerlendirmelerini sağlar.

KONUM

School of English, Londra’nın finans ve hukuk merkezi olan Chancery Lane’de bulunan LSBF Kampüsü içerisinde, modern bir tesiste yer almaktadır.

KURSLAR

İngilizce’deki akıcılığını geliştirmek isteyen profesyoneller ya da geleceğin profesyonelleri için çok çeşitli programlar bulunmaktadır. Geniş kapsamlı genel, akademik ve profesyonel kurslar, kurslarımızın her öğrencinin ihtiyaçlarına, amaçlarına ve kariyer hedeflerine uygun olmasını sağlar.

Çoğu kurs tek başına ya da farklı kombinasyonlarla, çok çeşitli zaman çizelgelerine göre alınabilmektedir. Haftada 15, 20, 25, 30 ya da 35 ders alınabilir ve yılın herhangi bir Pazartesi günü başlayabilme esnekliği vardır.

LSBF School of English’de tüm kurslar, uluslararası bir ortamda kariyer yapmak isteyen profesyonellere ya da bireylere hitap eder. LSBF School of English’de bulunan kurslar:

  • Profesyoneller için Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce & Üniversiteye Giriş
  • İş İngilizcesi; Uluslararası İş İletişimi, Finans ve Muhasebe ya da Hukuk bazlı
  • IELTS sınavı hazırlık kursları
  • Bire bir
  • Kişiye Özel Hazırlanan Yönetici Kursları
  • Kişiye Özel Hazırlanan Kurumsal Grup Kursları

KONAKLAMA SEÇENEKLERI

LSBF School of English öğrencilerine, aile yanında kalma imkanından, lüks yönetici dairelerine kadar çok sayıda konaklama seçeneği sunulmaktadır. Okulun entegre konaklama hizmeti, öğrencilerin Londra’ya taşınma deneyiminin mümkün olduğunca keyifli ve tasasız olmasına imkan tanıyor ve Londra’daki kalışlarının mümkün olduğunca rahat olacağını bilmenin rahatlığını sağlıyor.

Öğrenciler için pek çok konaklama seçeneği mevcut. Londra’da özel bir ailenin evinde kalma imkanı tanıyan aile yanında konaklama seçeneğinin yanı sıra, stüdyo apartman dairelerinde, hostellerde ve öğrenci rezidanslarında konaklama seçeneği de mevcut.

Yönetici Konaklama seçenekleri de kısa ya da uzun dönemli kalışlar için mevcut olup Hizmet Sunan Apartmanlar ve 5 Yıldızlı oteller de seçenekler arasındadır.

SOSYAL TAKVIM

Öğrencilerin Londra’daki hayatlarını mümkün olduğunca heyecanlı kılmak için çok sayıda sosyal program seçeneği bulunmaktadır. Bu programlarda öğrenciler şehirde geçirdikleri süreyi en iyi şekilde değerlendirir, diğer uluslararası öğrencilerle tanışır, Londra’da yaşam hakkında bilgi edinir ve dil pratiği yaparlar.

Sosyal faaliyetler arasında kampus içi etkinlikler, Londra şehir turları, şehirdeki spor etkinliklerine geziler, kültürel müze ve tiyatro ziyaretleri ve haftalık şehir dışı gezilerin yanı sıra diğer sosyal ağ oluşturma etkinlikleri de sıralanabilir.

İş dünyası ve ticaretle ilgili faaliyetler de Londra’nın finans ve iş dünyasını mükemmel bir biçimde öğrencilerin teşhirine sunar ve öğrencilere şehirde güçlü iş bağlantıları kurma olanakları sağlar.

london school of business and finance fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın