Yurtdışında >>

FLS

Kurulduğu 1986 senesinden bu yana İngilizce dil eğitiminde kalite ve güvenilirliğin sembolü haline gelmiş ve dünyanin dört bir köşesinden sayısız öğrenciye eğitim vermiş bir kurum olan FLS International hakkında daha fazla bilgi almak için yakın zamanda yenilen ve çok faydalı bulacağınıza inandığımız sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.
Birbirinden değişik lokasyonlarda konuşlanmış kampüslerimiz, değerli öğrencilerimizin kusursuz bir Amerikan yaşam tecrübesi kazanabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir.
Boston Commons merkezimiz, Amerika’nın yabancı öğrenci üssü olarak kabul edilen bu şehrin tam göbeğinde konumlanmıştır.
Dünyanin en turistik merkezlerinden birinde bulunan Las Vegas kampüsümüz, öğrencilerine İngilizce eğitimleri sonrasi turizm alanında pek çok kariyer olanakları sunmaktadır.
Pensilvanya eyaletinde ve Lock Haven Üniversite kampüsünün içinde bulunan merkezimiz öğrencilerine tam geleneksel bir Amerikan yaşam ortamı sunarken, batının en gözde lokasyonu Los Angeles’da, okyanus kenarında muhteşem bir noktada konuşlanmış olan Marymount College ile, yine Los Angeles’da ve Citrus College çatısı altında, 20 seneden fazladır eğitim vermekte olduğumuz bir diğer kampüs içi merkezimiz, özellikle Amerikan öğrencileri ile aynı ortamda eğitim almak ve daha sonra akademik kariyerini bu 2 senelik üniversite ile devam ettirmeyi düşünen öğrenciler için çok yerinde ve doğru bir tercih olabilmektedir.
FLS International programları, her seviyedeki öğrencinin ihtiyacını en doğru bir biçimde karşılayabilmek adına çok çeşitli bir portfolyoda sunulmaktadır. İngilizceye maksimum hakimiyet kazanıp bunu işinde veya daha sonrasında akademik kariyerinde kullanmak isteyen öğrenciler için Yoğun İngilizce programı mükemmel bir hazırlık sağlayabilecekken, temel İngilizce eğitimini heyecan verici gezi ve aktivitelerle birleştirmek isteyen öğrencilerimiz için her lokasyonumuzda farklı bir içerik ile sunulan yaz kampı seçeneklerimizden birinin ilgili öğrencimiz için biçilmiş kaftan olacağına inanıyoruz.
Neden FLS International?
Öğrencilerine mükemmel bir eğitim ve zengin bir kültürel tecrübe edinme şansı sunan FLS International okullarını tercih etmenize yardımcı olacağına inandığımız fark yaratan noktaları sizlerle paylaşmak istiyoruz.
• FLS International Amerika’nın en gözde lokasyonlarında veya bu lokasyonlara çok yakın mesafelerle konuşlanmış 6 ayrı merkeze sahiptir (Guney Kaliforniya(2), Nevada, Massachusetts, Tennessee ve Pensilvanya).
• FLS öğrencileri öğrendikleri İngilizceyi gerek bir akademik kariyere adım atmak için, gerek iş amaçlı olarak, gerekse de günlük hayatlarında kullanabilme şansına sahip olurlar.
• FLS belirli bir süre ile programlarına devam eden öğrencilerinden üniversite veya Master yerleşimi için ek ücret talep etmez.
• FLS öğrencilerine 9 ayrı seviyede İngilizce eğitimi sunmaktadır.
• FLS’in tamamen kendine özgü English Everywhere programı, öğrencilerinin İngilizceyi öğrenim ve kullanım kapsamını aile yanına, aktivitelere, hatta ve hatta öğrencilerimizin izlediği filmlere ve dinlediği müziklere kadar uzatabilmektedir.
• FLS’in tecrübeli ve bilgili danışmanları, öğrencilerini, programlarının ilk gününden itibaren onlar bir üniversite programina yerleşene kadar en doğru ve etkili bir biçimde yönlendirir.
• FLS ACCET akreditasyonu bulunan, program etkinligi, verimliliği ve kalitesi kanıtlanmış bir kurumdur.
• FLS tüm ihtiyaçlariniza kisa zamanda ve tam ekili olarak yanıt verir.
• FLS merkezleri hep en güvenli çevrelerde konuşlanmıştır. Öğrencilerimiz devamlı gerçekleşen aktivitelerde bu korunaklı ortamın verdigi rahatlik ile güzel zaman geçirip, programlarının tadını çıkarırlar.

fls fiyat listesi

Kategori : AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI, İNGİLTERE DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın