Yurtdışında >>

SCANBRIT SCHOOL OF ENGLISH

THE SCANBRIT BOURNEMOUTH İNGİLTERE  İNGİLİZCE DİL OKULU

Bournemouth’un sakin bölgelerinden birinde bulunan Scanbrit İngilizce Dil Okulu, 8 mil boyunca uzanan plaja 2 dakika, Bournemouth şehir merkezine ise 5 km mesafededir. 350 öğrenci kapasiteli okulda sınıflar maksimum 14 kişiliktir ve programa kabul için minimum yaş 16′dır. English UK ve GWEA Work Experience tarafından akreditasyonu bulunan Scanbrit İngilizce Dil Okulu’nda kablosuz, ücretsiz Internet erişimi, bilgisayar merkezi, dil laboratuarı, 3 eğitim binası ve büyük bir bahçe bulunmaktadır. Yanlarında konaklanan aileler okuldan yürüme mesafesindedir.

THE SCANBRIT SCHOOL OF ENGLISH İNGİLİZCE DİL OKULUNDA DÜZENLENEN PROGRAMLAR

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl, Akademik Sömestre, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, Dil + Staj ve 1:1 İngilizce okulun sunduğu programlardır.

GENEL/YOĞUN İNGİLİZCE KURSU

Genel İngilizce (English World 20): Haftada 20 saat olan programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi derslerine yoğunluk verilir. İstenilen bir pazartesi Programa başlamak mümkündür.

Yoğun İngilizce (English World 26): Haftada 26 saat olan programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi derslerine yoğunluk verilir. İstenilen bir pazartesi Programa başlamak mümkündür. Sabah saatlerinde alınan derslerin yanısıra öğrenciler öğleden sonraları derslere girerler ve yoğun bir şekilde dil eğitimi alırlar.

Kurs Başlangıç Tarihleri: Her hafta

THE SCANBRIT BOURNEMOUTH İNGİLİZCE DİL OKULU ENGLISH WORLD COMBINATION KURSU

Yoğun İngilizce Programına ek olarak öğrenciler haftada 4 ders 1:1 İngilizce dersi alırlar. Haftada 30 saat olan programdaki 1:1 dersler öğrencilerin kendilerini daha zayıf hissettikleri alanları geliştirmelerine fırsat tanımaktadır.

Kurs Başlangıç Tarihleri: Her Hafta

Dil + Staj

4 – 23 hafta ders alan öğrenciler daha sonra ders aldıkları süre kadar ücretsiz staj yapma hakkına sahiptir. Ayrıca öğrencilere CV yazımı, mülakat teknikleri gibi alanlarda yardımcı olabilmek için 2 ders verilmektedir. Vize ile İngiltere’ye giriş yapan öğrenciler University of Cambridge International Examination in Work Experience sertifikasını almak zorundadırlar.

THE SCANBRIT SCHOOL OF ENGLISH İNGİLİZCE DİL OKULU CAMBRIDGE SINAVLARINA HAZIRLIK

İngilizce seviyelerine göre öğrenciler FCE (First Certificate in English) ve CAE (Certificate of Advanced English) sınavlarına hazırlanabilmektedir. Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirirken, örnek testler de çözerler. Haftada 20 ders olan program haftada 26 derstir ve öğleden sonraki derslerde sınav stratejilerine ağırlık verilir. Program süresi başlangıç tarihine göre 10 ya da 12 haftadır.

 

IELTS HAZIRLIK KURSU

Genel İngilizce programının devamı niteliğindeki program öğleden sonra alınan test stratejileri ve örnek test çözümleri ile gerçekleşmektedir. Programa katılabilmek için minimum orta seviye İngilizce düzeyi gerekmektedir. Öğrenciler sabah saatlerinde alacakları genel İngilizce derslerini öğleden sonra aldıkları test stratejileri ile pekiştirirler.

UZUN DÖNEM DİL + STAJ PROGRAMI

24 – 32 hafta ders alan öğrenciler daha sonra minimum 4 hafta olmak üzere ücretsiz staj yapma hakkına sahiptir. 4 haftalık staj ücreti eğitim ücretine dâhildir. Ek ücret ödenerek 24 haftaya kadar staj yapma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilere CV yazımı, mülakat teknikleri gibi alanlarda yardımcı olabilmek için 2 ders verilmektedir. Vize ile İngiltere’ye giriş yapan öğrenciler University of Cambridge International Examination in Work Experience sertifikasını almak zorundadırlar.

THE SCANBRIT BOURNEMOUTH İNGİLTERE  İNGİLİZCE DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Scanbrit İngilizce Dil Okulu öğrencilerine aile yanı konaklama alternatifi sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Öğrenciler özenle seçilen İngiliz bir ailenin yanında kalırlar. Aileler ile okul arası maksimum 2 km yürüme mesafesidir. Odalar tek kişiliktir. Dileyen öğrenciler öğrenci evlerinde de kalabilme şansına sahiptirler ancak kısıtlı yer bulunmaktadır. Kayıt sırasında okuldan öğrenci evleri ile ilgili bilgi alınmalıdır.

scanbrit school of english fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın