Yurtdışında >>

BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE

1 Sehir Merkezinde Eğitim

Brighton Language College şehir merkezinde kurul ve Royal Pavilion’u yukardan görmektedir.Okul Brighton Pier’den 2 dakika sürmektedir. Kısaca okul şehrin bütün güzelliklerini görebileceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır.

2 Aile Yanı Konaklama

Bütün yaş gruplarındaki kurslar için aile yanı konaklama ayarlanabilmektedir böylece aileylede pratik yapma şansını elde edersiniz.

3 İngilitere’nin 1 numaralı tatil Kentidir.

Brighton İngiltere’nin en popüler kendine özgü bir kimliği olan heyecan verici bir şehridir. Şehir kozmopolitan hayatla tarihi binaları bir araya getirir. Muhteşem kulüpler ve barların bulunduğu canlı bir gece hayatı vardır.

4 BLC Servisleri

Okulun kapsamlı servisler hem sınıf içinde hemde sınıf dışında bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Varışınızın planlanmasından transferinize, sizin için en uygun konaklama da dahil destek ve bilgiyi biz sağlarız.

5 Akademik Mükemmeliyet

BLC nin akademik standartları size daha iyi ve etkili bir öğrenme deneyimi sunmak için geliştirilmiştir.BLC gerekli becerileri ve stratejileri edinmek için iletişimsel yaklaşım kullanmaktadır.

6 BLC Kadrosu

Personelimiz size yardım etmek ve sizi hedeflerinize ulaştırmak için ve Brighton da geçirdiğiniz süreyi en iyi şekilde geçirmek için her zaman yanınızda olacaktır.

7 Akreditasyon

BLC, British Council (Akreditasyon UK) tarafından akredite edilmiştir. Bu sayede dersler ve hizmetleren yüksek kalitede sunulmaktadır.

8 Topluluk Ruhu

BLS yerel işletmelerle, servislerle, kurumlarla, hotellerle olan bağlantılarının hakkı gururunu yaşamaktadır.

9 Başarı

BLC geleceğiniz için ihtiyaç duyacağınız en iyi araçları sağlamaktadır. Bizimle öğrendiklerinizi parlak ve iyi bir kariyere ulaşma yolunda kullanabileceksiniz. Başarı ve BLS el eledir.

10 Hayat için Arkadaşlar

BLC si ile birlikte uluslar arası bir ailenin, çalışmanın, sosyalleşmenin ve kültürün parçası olacaksınız. Hayatınızın geri kalanında size çok şey katacak eşsiz bir fırsattır.

brighton language college fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın