Yurtdışında >>

LAL

Dil ve Boş zaman faaliyetleri. Bu iki kelime, İngiltere, ABD, Malta ve Güney Afrika’da yetişkinler ve genç öğrencilere dil kursları sunan bir grup dil okulu olan LAL Dil Merkezleri’ni tanımlıyor. LAL; 30 yıllık geleneğiyle köklü bir şirket, deneyimli öğretmenler eşliğinde yüksek kalitede bir eğitim, geniş konaklama seçenekleri, heyecan verici boş zaman faaliyetleri programı, mükemmel hizmetler, dünyanın her yerinden pek çok milletten insan ve her yaşta öğrenciye taleplerine göre, Genel ve Yoğun İngilizce, Üniversiteye ve IELTS, FCE, CAE, CPE gibi sınavlara hazırlık ve öğretmenlik formasyonundan özel öğretime kadar geniş bir yelpazede dil kurslarını bir araya getiren kusursuz bir bileşim sunmaktadır. LAL, uzun dönemli öğrencilerin ilgisini çekebilecek özel indirimler de sunmaktadır.

LAL İNGİLTERE

LAL Londra, İngiltere’nin başkentinde ama merkezin kalabalığından uzaklarda öğrenim görmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. LAL Londra, Twickenham’da, Richmond upon Thames bölgesinde konumlanmıştır. Ragbi’nin beşiği olmasıyla meşhurdur. Twickenham, Londra Heathrow Havalimanı’na yarım saatlik mesafede ve Londra merkeze 20 dakika uzaklıktadır. LAL merkez, pek çok ev sahibi ailenin yaşadığı yerleşim bölgesinde konumlanmıştır.

LAL Torbay, İngiliz Riviera’sında popüler bir tatil bölgesinde bulunmaktadır. Torbay’da, uzayıp giden kumsallar ve büyüleyici bir sahil eşliğinde tatil atmosferinin ve yakınlardaki İngiliz kır atmosferinin tadını çıkarabilirsiniz.

LAL MALTA
Malta, Akdeniz’de bulunan küçük bir adadır. Popüler kasabası Sliema ve kardeşi Gozo adasında LAL’in okulları bulunur. Malta’daki dil merkezleri, yetişkinler ve genç öğrenciler için eğitimde, rekabetçi fiyatlarıyla uzun bir geçmişe sahiptir.

Tüm yıl boyunca devam eden ana okul LAL Malta, Sliema’da denize yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bu konumuyla, adanın binlerce yıllık tarihine bir dokunuş uzaklıktadır. Tüm boş zaman aktivitelerine yakındır. Dükkan, kafe, restoran ve barlara ve tabii ki muhteşem gece hayatına kolayca erişim sunar.
LAL’in 2. Merkezi Gozo’da, resimlere konu olacak güzellikte bir köy olan Ghajnsielem’de bulunmaktadır. Özellikle (ama sadece değil) iş adamları için ideal bir seçimdir. Bir taraftan İngilizce öğrenip bir taraftan da kumsallar, başkent Victoria ve liman gibi hemen her şeyin yanı başınızda olduğu sakin kırlık bir alanda rahatlama imkanı sağlar.

LAL ABD
Tüm yıl devam eden, yetişkinlere özel LAL okulu,  kanallarıyla “Amerika’nın Venedik’i” olarak adlandırılan ve dünyanın yatçılık ve gemi seyahati başkenti olarak da bilinen Sunshine State, Florida’da bulunan Fort Lauderdale’de konumlanmıştır. Fort Lauderdale, West Palm Beach ve çok kültürlü Miami arasında bulunmaktadır. Okul,  geniş bir yelpazede kurslar, çeşitli heyecan verici günlük gezi programları ve okul içi ya da okula yakın çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır.

LAL GÜNEY AFRİKA
Güney Afrika’daki LAL merkezi, masmavi denizi, kumsalları, muhteşem doğası ve yabani hayvanlarıyla muhteşem bir şehir olan Cape Town’da bulunmaktadır. Safari turları ya da Seyahat Eden Sınıf programıyla, başka milletlerden sınıf arkadaşlarınızla Afrika’nın güzelliklerini keşfedebilirsiniz. LAL Cape Town,  sadece İngilizce ile sınırlı kalmayıp şarap, tarih, golf kursları ya da mesleki deneyim programları gibi geniş bir yelpazede kurslar sunmaktadır. Okul ve ana konaklama mekanı aynı yerde bulunup sahillere, restoranlara ve şehir merkezine yakındır.

GENÇ ÖĞRENCİLER 
LAL’in, İngiltere (Torbay, London, Winchester, Tavistock ve Tauton),  Malta (Sliema), ABD (Boca Raton ve New York) ve Güney Afrika’da (Cape Town, Zinkwazi Beach, St. Cyprian´s)  genç öğrenciler için de birkaç merkezi bulunmaktadır. Genç öğrencilere özel kursların büyük bir bölümü konaklamaya uygun, pek çok milletten oluşan grupları (az sayıda Türk öğrenciyle birlikte) ve iyi hazırlanmış günlük programlarıyla yaz okullarında verilmektedir.

LAL Fiyat Listesi

Kategori : AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI, GÜNEY AFRİKA DİL OKULU FİYATLARI, İNGİLTERE DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın