Yurtdışında >>

PROJECT INTERNATIONAL

Okul olarak bir çok program sunulmakta ancak bunların hepsinin merkezinde İngilizce programları bulunmaktadır. Hafta da 15 saat öğrencilerin bir biriyle iletişim kurabileceği aktiviteler düzenlenmekte ve bu sınıflarda en fazla 15 öğrenci olmamaktadır.
Her öğrencinin değişik bir öğrenme stili olduğu göz önünde bulundurularak değişik aktivitelerle her öğrenci için ilgi çekici yada onları cesaretlendirici aktiviteler yer almaktadır.
Öğretmenler
Her merkezde o İngilizce programını koordine edecek ve yönlendirecek bir eğitmen bulunmaktadır. Eğitmen gerekli testleri hazırlar, öğrencilerin öğrenmelerini takip eder, onlara öğütler verir ve diğer gruplarla bir arada bulunup etkileşime geçmelerini sağlar. Ayrıca bütün bu programları kontrol eden başka bir eğitmen bulunmaktadır bu eğitmen belli aralıklarla merkezleri ziyaret eder ver her şeyin yolunda gittiğinden emin olur.
Öğretim Materyalleri
Merkezlerimizde eğitmenlerimizin kullanabileceği bir çok kaynak ve materyal bulunmaktadır.
Bunlar öğrencilerin dikkatlerini çekecek ve onları bu aktiviteleri kullanmaya yöneltecek materyallerdir.
Müfredat
Her seviye için merkezlerimizde ayrı müfredatlar bulunmaktadır.
Müfredatlardaki başlıklar öğrencilerin iletişimsel dil kullanımı veya dilbilgisi geliştirmeleri üzerine kurulmuştur. Eğitmenlerimiz müfredata göre eğitimleri vermektedir ancak müfredatlar öğretmenlerin kendi aktivitelerini ve materyallerini kullanmaları için esnek şekilde tasarlanmıştır.
Sertifika
Her öğrenciye kursun sonunda kendi öğretmenlerinin de yorumlarının bulunduğu bir sertifika verilmektedir.
Merkezlerimizde Bir Gün
09:00 – 10:00
Eğitmen yeni gramer yapılarını yada dil kalıplarını öğrencilere tanıtır. Bu yapılar daha sonrasında öğrencilerle birlikte yazılı yada konuşma olarak kullanılır. Genelde bu role-play olarak tercih edilmektedir.
10:00 – 10:10 – Break
10:10 – 11:10
Öğrencilere birlikte çalışabilecekleri bir proje ile ilgilenmelerini sağlamak.
11:10 – 11:20 – Break

11:20 – 12:20
Eğitimin son kısmında öğrenciler grup içinde bir oyun sergiler yada sınıf için tartışmalara katılabilirler.

project international fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın