Yurtdışında >>

OXFORD HOUSE COLLEGE

Oxford House College’a Hoşgeldiniz – İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer
Biz İngilizce öğrenme, kolay, eğlenceli ve tatmin edici olması gerektiğini düşünüyoruz. Öğrencilerimiz bizimle aynı fikirde gibi görünüyor – Okul 1974 yılında eğitime başlamıştır ve o zamandan beri sürekli olarak kadrosunu ve eğitim şeklini geliştirerek büyümüştür. Oxford House College şimdi Birleşik Krallık’ın en popüler akredite İngilizce dil okullarından biridir. Her yıl,  7.000 ‘den fazla uluslararası öğrenci İngilizce dil becerilerini, eğitim ve kariyer olanakları geliştirmek için Oxford House College’ı tercih ediyor.

Dostça bir karşılama ve kaliteli İngilizce kursları
Farklı İngilizce seviyeleri ile öğrenciler başlangıç seviyesinden uzman seviyeye kadar olan herhangi bir kursa katılabilirler. Okul, Genel İngilizce, Cambridge Sınavı, IELTS, İş İngilizcesi ve daha fazlasını içeren birçok kurs seçeneği sunmaktadır.

Tümü dost canlısı ve alanında uzman öğretmenlerden oluşan kadrosuyla kaliteli bir eğitim vermektedir.

Okul Londra’ nın merkezinde ve dünyanın en ünlü alışveriş merkezlerinde  bazılarına sadece yürüme mesafesindedir.

Okul modern bir kütüphane, öğrenci kafeteryası ve ücretsiz  internet erişimi de dahil olmak üzere, mükemmel tesislere sahip 24 derslik sağlayarak öğrencilere kendilerini her alanda rahat hissetmelerini amaçlamaktadır.

İngilizce sınıfları maksimum 18 kişinden oluşur ve düzenli öğretmen geribildirimi içerir. Her fırsatta İngilizce pratik sağlayacak yoğun bir sosyal program da vardır.

Oxford House College fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın