Yurtdışında >>

LANGUAGE SPECIALIST INTERNATIONAL

IELTS sınavı hızla uluslararası tanınan en önemli dil yetkinlik derecelerinden biri olmaktadır – LSI 1995 yılından bu yana IELTS Sınavı için resmi test merkezidir – Kursununuz akışı içinde gerekli sınav becerilerini kazanmaya özel eğitim de alabilirsiniz ve kursun ardından ayda bir kez düzenli olarak yapılan sınava girebilirsiniz – Ve sonuçlarınızı ve sertifikanızı okuldan ayrılmadan alabilirsiniz.

LSI’ın mükemmel Kendi kendine Erişim Merkezi daha da geliştirilerek, çoklu ortamlı, CDROM’lu bilgisayar bölümümüz ADSL aracılığıyla sürekli internete bağlantılıdır ayrica okul binamız baştan aşağı WIFI internet bağlantısıyla donatılmıştır.

Eğlence ve Dinlenme programımız artık haftanın hemen her gününde öğleden sonra ve akşam etkinliklerini içermektedir. Bundan başka, öğrenciler artık üniversite jimnastik ve sağlık kulübünün spor tesislerini ve yerel yüzme havuzunu da kullanabilirler.

Akademik Yerleştirme ve Öneriler: Bir IELTS Test Merkezi olan LSI, bir dizi İngiliz Üniversitesi ve Yüksek Eğitim Kolejiyle sıkı ilişki sürdürmektedir ve İngiltere’deki Lisans ve Lisansüstü programlara başvuru işlemleri ve yerleştirmelerde önerileriyle yardımcı olabilmektedir.

  • LSI Portsmouth İngiltere İngilizce Dil Okulu Portsmouth, şehir merkezinde, büyük alışveriş merkezi, kütüphane ve tren istasyonunun hemen yanındadır.
  • Şehirdeki iki dil okulundan biri olan LSI Portsmouth İngiltere İngilizce Dil Okulu Portsmouth aynı zamanda şehirdeki en eski dil okuludur.
  • 44 sınıfı bulunan okulda sınıf mevcudu 6–12 kişi arasında değişmektedir ve öğretmenlerin öğrencilere gerekli bireysel ilgi gösterebilmeleri için mümkün olduğunca küçük sınıflarda ders verilmektedir.
  • Derslere katılabilmek için minimum 18 yaşında olmak gereklidir.
  • Yaş ortalamasının 20–30 olduğu okulda dinleme yeteneği, telaffuz geliştirme, işletme İngilizcesi ve İngiliz tarihi ve kültürü modüllerinden oluşan kendi kendine erişim merkezi, öğretmen kaynakları merkezi, bilardo, havuz, masa tenisi, kafeterya, restoran ve öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.
  • Kendi kendine erişim merkezinde ayrıca TV ve ses sistemlerinin bulunduğu dil laboratuarı, kütüphane ve ADSL bağlantılı CDROM’lu bilgisayar bölümü bulunuyor.

language specialist international fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın