Yurtdışında >>

ELS

ELS, Berlitz International Inc. şirketinin bir parçası olan Berlitz Languages Inc. şirketinin bir yan kuruluşudur. İlk merkezini 1961’de açan ELS, şimdiye kadar 140 ülkeden gelen yüz binlerce uluslararası öğrenciye İngilizce eğitimi vermiştir. Yıllara dayanan deneyimi sayesinde, ELS kendine ait benzersiz müfredatını, ders kitaplarını ve dil öğrenim yazılımlarını geliştirmiştir. Başlangıçtan Uzmanlığa kadar 12 seviyelik öğrenim programı olan Yoğun İngilizce Programı sayesinde ELS, öğrencilerini ABD üniversitelerinde eğitime hazırlamaktadır. 50’den fazla ABD ve 30’dan fazla yurt dışı merkeziyle ELS Dil Merkezleri, kampüs bazlı İngilizce dil öğrenim merkezlerinin dünyadaki en geniş ağına sahiptir. Uluslararası öğrencilerine çok çeşitli akademik İngilizce ve sınav hazırlık programlarıyla beraber, Yöneticiler için İngilizce programları, gençlik ve tatil programları sunmaktadır.

Ayrıca ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır. ELS’nin 550’den fazla ABD üniversitesi ile olan iş birliği anlaşması sayesinde öğrenciler, okullara kabul edilmeleri için gereken İngilizce yeterliliklerini ELS ileri seviyelerini tamamlayarak ya da ELS merkezlerinde sunulan TOEFL® iBT veya IELTS™ sınavlarına girerek yerine getirebilirler. ABD’de bir üniversite veya yüksekokulda öğrenim görmek istiyorsanız ya da kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye ihtiyacınız varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, ELS size hedeflerinize ulaşmada yardımcı olabilir.

BİRÇOĞU ÜNİVERSİTE KAMPÜSLERİNDE ;Kapsamlı Üniversite Yerleştirme Hizmeti, Yoğun İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Hızlı Kur, American Explorer, TOEFL iBT’ye Tam Hazırlık Programı, GRE için Hazırlık Programı, GMAT için Hazırlık Programı, İş İngilizcesi, Yöneticiler için İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Gençlik Programları, Staj Deneyimi…

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Programları;
Yoğun İngilizce
Yarı-Yoğun İngilizce
Hızlı Kur
TOEFL iBT’ye Tam Hazırlık Programı
ELS Sınav Hazırlık Programları (GRE ve GMAT)
Tatil Eğitim Programları
Yöneticiler İçin İngilizce Programları
Çocuklar ve Gençler için Yaz Okulu Programları

 

Üniversiteyi Hedefleyen Öğrenciler İçin Programlar;

Üniversiteye Giriş Hakkı Kazanma Yolları
Üniversite Yerleştirme Servisi
ABD’de Akademik Yıl
Üniversite Eğitim Seçenekleri

Üniversiteye giriş için üç yol:
Yalnızca ELS size Amerikan üniversiteleri ve yüksekokullarına girebilmeniz için gereken İngilizce yeterliliklerini tamamlamanız için 3 kesin yol sunar. ELS Üniversite Yerleştirme Servisi sizin için en uygun okulu bulmaktadır.

1. ELS Yoğun Programı tamamlamak (550’den fazla ELS İşbirliği Ağı üyesi hazırlanmış bir ELS seviyesinin tamamlanmasını İngilizce yeterliliği olarak kabul etmektedir).

2. Herhangi bir ELS merkezinde resmi TOEFL iBT sınavına girmek

3. Birçok ELS IELTS sınav merkezimizden birinde IELTS sınavına girmek.

BECERİ GELİŞTİRME DERSLERİ
Beceri Geliştirme Dersleri, temel gereksinimleri tamamlayan Yoğun İngilizce Programı öğrencileri içindir. Ders seçenekleri merkezden merkeze değişse de, tüm ELS Merkezleri, çeşitli ilgi alanları, yetenekler ve hedeflere hitap eden Beceri Geliştirme Dersleri sunmaktadır:

·          Başlangıç Seviyesi Öğrencileri için: Konuşma, Kelime Bilgisi ve Dinlediğini Anlama

·          Orta Seviye Öğrencileri için: Amerikan Deyimleri, Cümle Bilgisi, Amerikan Kültürü ve Amerikan Filmleri

·          İleri ve Uzmanlık Seviyesi Öğrencileri için: Güncel Olaylar, Araştırma Becerileri, Topluluk Önünde Konuşma,

AKADEMİK PROGRAMLAR

YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI
Eğitim programlarımızdan en popüleri olan ELS Yoğun İngilizce Programı İngilizce becerilerinizi önemli ölçüde geliştirmenize, daha akıcı konuşmanıza ve ABD’deki üniversite eğitiminize hazırlanmanıza yardımcı olacak. 550’den fazla üniversite, yüksekokul ve kariyer okulu, ELS’de tamamlanan İleri Seviyeyi okula kabul için gereken İngilizce yeterliliği olarak kabul etmektedir.

 

Yoğun Program, üniversiteyi hedefleyen öğrenciler, eğitim için kısıtlı süresi olan profesyoneller ve İngilizceyi çabuk öğrenmek isteyen öğrenciler için uygundur.
Amerikan üniversitelerinde öğrenimlerine devam etmeyi düşünen öğrenciler için akademik danışmanlık programa dahildir.
Uzmanlık Seviyesine erişen Yoğun İngilizce öğrencileri Amerikan üniversitelerine uygun araştırma ve yazma tekniklerini öğreten bir eğitim alacaklardır.

Seviye: 101’den 112’ye (Başlangıçtan Uzmanlığa)
Haftalık ders sayısı: 30 (her biri 50 dakika)
Her seviye için hafta sayısı: 4 hafta


YARI-YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI
ELS Yarı-Yoğun Programı, İngilizce öğrenirken ve ayrıca şehirleri ve turistik bölgeleri gezmek için zamanlarının olmasını isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrenciler sabahları derslerine girer, öğleden sonralarını gezmek ve gelişen İngilizcelerini kullanmak için değerlendirirler.

Seviye: 101’den 112’ye (Başlangıçtan Uzmanlığa)
Haftalık ders sayısı: 20 (her biri 50 dakika)
Her seviye için hafta sayısı: 4 hafta


HIZLI KUR PROGRAMI
Rekor sürede üniversite kaydına hak kazanın Hızlı Kur, İngilizcede kısa sürede ilerleyerek özel amaçlarına zaman kaybetmeden ulaşmak isteyenler için hızlandırılmış eğitim programıdır.

 

Yoğunluğu sebebiyle Hızlı Kur, Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Başlangıç seviyesi İngilizce bilgisine sahip öğrencilerin Hızlı Kur Programına katılmaları için öncelikle temel seriyi (seviye 101-103) tamamlamaları gerekir.

 

Hızlı Kur, ABD’de 2 veya 4 yıllık üniversiteye girmek isteyen Orta seviye öğrencilerine uygundur. 550’den fazla üniversite, yüksekokul ve kariyer okulu, ELS’de tamamlanan İleri Seviyeyi okula kabul için gereken İngilizce yeterliliği olarak kabul etmektedir. Amerikan üniversitelerinde öğrenimlerine devam etmeyi düşünen öğrenciler için akademik danışmanlık program ücretine dahildir.

 

Öğrencinin Avantajları

Eğitim sürecinde %25 oranında zaman tasarrufu – her seviye 3 haftada tamamlanır
Kursları bitirme süresi daha hızlı olduğu için konaklama ve yaşam giderlerinde %25 tasarruf
Yıl boyunca daha sık programa başlama tarihleri
Daha az sınıf mevcudu – daha fazla dikkat
Seviye: 104’ten 112’ye (Orta Seviyeden Uzmanlığa)
Haftalık ders sayısı: 40 (her biri 50 dakika)
Her seviye için hafta sayısı: 3 hafta


TOEFL iBT’ye TAM HAZIRLIK Programı

ABD’de kampüs bazlı İngilizce eğitiminde lider olan ELS Dil Merkezleri, artık 3 dönemlik TOEFL® iBT’ye Tam Hazırlık Programı sunuyor. Öğrenciler birleştirilmiş okuma ve dinleme becerilerini uygulayacak, yazma ve konuşma becerilerini geliştirecek, aynı zamanda da TOEFL iBT‘de gereken puanı almalarını sağlayacak olan test tekniği stratejilerini öğrenecekler. Haftada 30 derslik yoğun TOEFL hazırlık çalışmalarıyla, TOEFL sınavı için 12 haftalık bir hazırlık kursu

TOEFL iBT‘yi hazırlayan ETS tarafından yetiştirilmiş ve lisans verilmiş uzman öğretmenler Kurs sonunda tanıdık bir yerde, ELS merkezinde sizin için ayrılmış bir TOEFL iBT sınavı koltuğu TOEFL ve üniversite eğitiminde başarılı olmak için gereken tüm İngilizce becerilerini kapsayan bir akademik eğitim programdır.

Önemli Not: 8 ve 4 haftalık programlar da tüm merkezlerde mevcuttur ancak resmi sınav için ayrılmış bir koltuk içermez.

Gereken en düşük seviye (İleri orta seviye)

els fiyat listesi

Kategori : AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI, AVUSTURYA'DA ÜNİVERSİTE FİYATLARI, İNGİLTERE DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın