Yurtdışında >>

CAMBRIDGE ENGLISH

İngilizce konuşulan bir ülkede öğrenim görmeye veya eğitimin İngilizce olduğu bir programa katılmaya karar vermişseniz, önde gelen kolej ve üniversiteler programlarını tamamlamaya yetecek bir İngilizce bilgisine sahip olduğunuza dair kanıt isteyeceklerdir. Cambridge English sertifikaları size tam da ihtiyaç duyduğunuz kanıtı sağlamaktadır.

Sizi başarıya götürecek dil becerilerine sahip başarılı biri olarak bir adım öne çıkın

Cambridge English sertifikaları dünya çapında binlerce kurum tarafından dil becerilerinin kaliteli bir kanıtı olarak kabul edilmekte olup seçtiğiniz programın İngilizce gereklerini karşılayabilmenizi sağlamaktadır.

Sizi İngilizcenin gerekli olduğu bir ortamda öğrenim görmeye hazırlamak için farklı seviyelerde bir dizi sınav sunuyoruz. Birçok kolej ve üniversitenin lisans eğitiminde sizden bekleyeceği seviye, dil becerilerinin tanımlanmasında kullanılan uluslararası çerçeve olan Ortak Avrupa Diller için Referans Çerçevesi (CEFR)’nin C1 seviyesidir.

Bununla birlikte, ihtiyaç duyduğunuz seviyeden emin olmak için, seçtiğiniz kolej veya üniversitenin istediği İngilizce seviyesini kontrol ediniz. Buna alternatif olarak kolej ve üniversite çevrimiçi veritabanımızda arama yapabilirsiniz.

Neden Cambridge English?

Cambridge English sınavları kolejlere ve üniversitelere zorlu akademik ortamlarda İngilizce kullanma yeteneğiniz konusunda güvenilir kanıt sağlar.

Cambridge English sertifikası başarılı olmak için gerekli dil becerilerine sahip başarılı bir aday olarak diğerlerinin bir adım önüne çıkmanıza yardımcı olur.

Cambridge English sınavına hazırlanmak size İngilizcenin konuşulduğu bir ortamda yaşama ve okumanın gerektirdiği günlük dil becerilerini öğretir.

Cambridge English sınavınızı en iyi şekilde değerlendirebilmenize yardımcı olmak üzere geniş bir destek ve hazırlık malzemeleri yelpazesi mevcuttur.

İngiltere’de okumak

Bazı Cambridge English sınavlarına giren adaylar İngiltere Üniversite ve Kolej Giriş Hizmetleri’nden (UCAS) 140’a kadar puan alabilmektedir. UCAS puanları İngiltere’deki üniversite ve kolejlere yapacağınız başvurulara katkı sağlamaktadır. Küresel internet sitemizden (İngilizce) UCAS puanları hakkında daha fazla bilgi edininiz.

cambridge english fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın