Yurtdışında >>

DOLPHIN LANGUAGES

Dolphin Languages, diğer dil eğitim kurumlarından farklıdır. Birleşik Krallıklarda eğitim almış yüzlerce öğrenci ile yaptığımız görüşmeler sonucunda müşterilerin ne istediği hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olduk, ve biz bu şartları nasıl sağlayacağımızı çok iyi biliyoruz. Kişilerin farklı dil gereksinimleri olduğunu, yoğun ve profesyonel bir ortamda hızlandırılmış bir eğitim almak isteyebileceklerini biliyor ve takdir ediyoruz.

Dolphin Languages olarak biz bu ihtiyacı uzmanlar için kurslar, idareciler için kurslar ve kurumsal kurslar gibi seçenekler sunarak karşılamaktayız. Bir kişiye veya şirkete özel bir kurs programı oluşturmak için müşavere prensibi ile çalışabiliyoruz.

Ayrıca teşvik edici derslerin, heyecanlı gezilerin, spor ve hatta geleceğin yöneticileri için ticaret ile ilgili aktivitelerin bulunduğu çocuklara özel kursumuz ile gurur duyuyoruz! Çocuk programlarımızda manevi destek bir numaralı önceliğimizdir ve çocuklarınızın ana dillerinde konuşan sosyal süpervizörlerin her daim çocuklarınızla iletişim içinde olması için özel bir çaba gösteriyoruz. Öğrenciler için düzenlenmiş pek çok aktivitemiz bulunmaktadır.

Bunlarla birlikte, Dolphin Languages Birleşik Krallıklar’da bulunan şirketler ve okul öğrencileri için de yabancı dil eğitim imkanları sunuyor.

Yeni bir dil öğrenmek hayatınızı değiştirebilir, zenginleştirebilir ve güçlendirebilir. Dolphin Languages ile bir kurs rezervasyonu yapmak size bu deneyimleri yaşatacak ve yabancı dille ilgili hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Ne Yapıyoruz

Size istediğiniz kursu sağlıyoruz. Sizin ihtiyacınıza uyan bir kurs programı oluşturuyoruz, ve piyasadaki en iyi hizmeti verebilmek için müşterilerimizden gelen geribildirimleri dinliyoruz.

Diğer kurumlardan farklı olarak Dolphin Languages dil eğitiminin her yönüne eşit ağırlık vermektedir. Havaalanı transferinden öğretmen seçimine kadar her özellik bizim için en önemli özelliktir.

Biz öğrenmeyi eğlenceli ve interaktif bir hale getiriyoruz. Bununla beraber tüm kurslarımız hedefe yönelik ve yapılandırılmıştır, tüm katılımcıların İngilizce seviyeleri gelişmektedir.

Biz öğrencilere verilen serbest zaman ile planlanan yapılandırılmış sosyal aktivitelerin dengede olması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu özellikle çocuklar için oluşturulan kurslarımızda büyük önem taşımaktadır.

Bizim ‘Futbol Dili’ modülümüz benzersiz bir eğitim deneyimidir. Ek olarak, belli bir konuda yoğunlaştırılmış bir kurs programı endüstri standardındaki kurs programından farklıdır. Öncelikli olarak katılımcılara ihtiyaç duydukları dil eğitimini vermekteyiz.

Kurs-öncesi programımız vasıtasıyla kurs başlamadan önce müşterilerimizle irtibata geçiyor, öğrencilerimiz gelmeden önce onlarla sosyal medya yolu ile bağlantı kuruyoruz.

Öğrencilerimizi doğru şekilde test ederek dil seviyelerinin uygun seviyede gelişmekte olduğundan emin oluyoruz.

Ne Yapmıyoruz

Dolphin Languages yalnızca kitaplardan faydalanmaz. Kursumuzu dizayn eden kişilerce hazırlanmış materyallerimiz çoğunlukla günlük hayatla ilgili olay ve konulardan oluşturulmuştur.

Bizim kalabalık sınıflarımız yok. Dil eğitimi, öğretmenlerin öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerine daha çok ağırlık verebildikleri küçük sınıflarda daha kolay verilebilmektedir.

Biz yetersiz öğretmenleri bünyemizde çalıştırmıyoruz. Yüksek prim ödeyerek yalnızca en iyileri seçiyoruz.

Biz düşük kaliteli konaklama imkanı sunmuyoruz – tüm evsahibi aileleri ve konuk evlerini dikkatlice kontrol ediyoruz.

Bizim dar ve küçük sınıflarımız yok. 100 milyon poundluk olanağa sahip lüks sınıflarımız mevcut.

Öğrencilerin eğitim programı süresince aynı öğretmenle çalışmaları için gayret gösteriyoruz.

Dolphin Languages olarak eski ekipmanlar kullanmıyoruz. Ekipmanlarımızın hepsi moderndir ve gerektiğinde podcast ve sosyal medya kaynakları kullanılmaktadır.

dolphin languages fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın