Yurtdışında >>

EC- ENLISH LANGUAGE CENTRES

EC İNGİLİZCE DİL OKULLARI
İngiltere’de 4, ABD’de 6, Kanada, Malta’da ve Güney Afrika’da birer okulları bulunan EC İngilizce Dil okulları seçkin eğitim kadrosu, küçük sınıf mevcutları, zengin program alternatifleri ve sürekli yenilenen müfredatları ile İngilizce öğrenmek için en kaliteli okullardan biridir. Bütün EC İngilizce Dil Okulu Merkezlerindeki hizmetliler, yönetici personel, öğretmenler, konaklama departmanı ve sosyal aktivite liderleri kendilerini EC İngiltere İngilizce Dil okulları yüksek kalite standartlarını korumaya adamışlardır. EC İngilizce Dil Okulu Merkez Ofisi, ISO kalite belgesi sahibidir. İngiltere’deki tüm EC İngiltere İngilizce Dil okulları British Council tarafından tanınmaktadır ve English UK üyesidir. EC Malta İngilizce Dil Okulu ise Malta Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmaktadır ve FELTOM üyesidir. EC İngilizce Dil Okulları ALTO ve FIYTO üyesidir.

 

EC İNGİLTERE BRIGHTON INGİLİZCE DİL OKULU
Çok kültürlü ve kozmopolit yapısı ile Brighton tatil atmosferi ile şehir hayatını birleştiren bir üniversite şehridir ve İngilizce öğrenmek isteyen uluslararası öğrenciler en çok tercih ettiği şehirlerden biridir. Sahil şeridi boyunca sıralanan cafeler, sörf mağazaları, su sporları merkezleri, sanat galerileri, müzeler, sokak ressamları ve stüdyolarıyla sürekli bir canlılık hakimdir. Deniz kenarında yürüyüş yapabilir, spor yapabilir ya da paten kiralayabilir; öğleden sonraları geleneksel İngiliz 5.00 çayını içebilir ve balık ve patates kızartmasından oluşan menüleri tadabilirsiniz. EC İngiltere Brighton İngilizce Dil Okulu sahile çok yakındır ve şehrin en önemli turistik merkezlerinden olan Royal Pavilion ve Brighton Rıhtımına sadece 10 dakika uzaklıktadır. Okul Georgian tarzı 3 binadan oluşmaktadır. Sessiz ama merkezi bir yerdir. EC Brighton İngilizce Dil Okulun’dan 5 dakika uzaklıkta her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz süpermarketler, eczaneler, gazete bayileri, cafe, bar ve restoranlar bulunur. Okulda kablosuz Internet erişimi, e-posta gönderebileceğiniz ve İnterneti kullanabileceğiniz ve İngilizce pratik yapabileceğiniz multimedya odası bulunmaktadır. Ayrıca kütüphane ve sıcak bir kafeteryası bulunmaktadır. Kafeteryada doğu ve batı mutfağından her türlü yemeği, hafif yiyecekleri çok uygun fiyata alabilirsiniz. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve okul 236 öğrenci kapasitelidir.
EC İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULUNDA DÜZENLENEN PROGRAMLAR
• Genel İngilizce,
• Yoğun İngilizce,
• Sınavlara Hazırlık Programları,
• Mini Grup Programları
• Akademik Yıl Programları

 

GENEL / YOĞUN İNGİLİZCE KURSU
Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce Programı İngilizce dilinin tüm alanlarında sağlam bir yapı oluşturmanızı sağlayan temel programımızdır. Dile hakim olmanızı sağlayacak gramer ve kelime bilgisini öğretirken öğretilen ders kitabı ve diğer öğretim materyalleri ile dilin dört temel noktasında; konuşma, dinleme, okuma ve yazma, pratik yapmanızı sağlamaktadır. Program mevcut bilgilerinizi geliştirmeniz ve İngilizceyi maksimum derecede kullanabilmeniz için tasarlanmıştır ve düzenli konuşma ve dinleme pratiği yapılmaktadır. Programınız boyunca, bir tanesi akademik gelişimizi gözlemleyen sınıf öğretmeniniz olmak üzere iki öğretmeniniz olacak. Öğrencilere düzenli olarak ödev verilmektedir. Programa katılabilmek için en az 17 yaşında olmak gerekmektedir.

Yoğun İngilizce Kursu
Daha çabuk öğrenmek isteyenler için tasarlanmış olan program yapısı itibarı ile Genel İngilizce Programı ile aynıdır ancak toplamda haftada 30 ders olması nedeniyle her gün 2 ekstra ders görülmektedir. Daha hızlı İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yönelik olan yoğun programda öğretmenler dile hakim olunması konusunda daima yol göstermektedir. Öğrencilere düzenli olarak ödev verilmektedir. Programa katılabilmek için minimum 17 yaşında olmak gerekmektedir.

Başlangıç Tarihi: Programlara istenilen bir pazartesi başlanabilir.

24 hafta ve üzeri eğitim düşünüyorsanız ekonomik Akademik yıl kursları tam size göre. Daha uzun süre eğitim almak isteyen kişilere yönelik olan program haftada 20, 25 ve 30 ders olarak kısa dönem program müfredatları ile aynı dersleri kapsamaktadır. Ücretler daha ekonomiktir.

 

EC IELTS HAZIRLIK KURSU VE TOEFL HAZIRLIK KURSU
Haftada 30 ders olan programda haftada 20 ders Genel İngilizce ve 10 ders sınav pratiği yapılmaktadır. Öğrenciler geçmiş dönemlerde yapılan testleri de, gerçek sınav ortamında çözerler. Programa minimum 8 hafta devam edilebilir. IELTS Hazırlık Programı haftada 20 ders olarak da verilmektedir.

 

EC İŞ İNGİLİZCESİ MİNİ GRUP PROGRAMI
İş İngilizcesi Mini Grup Programı kısıtlı bir zaman diliminde en fazla verimi alabilmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. 6 kişilik sınıflarda dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle ders alabilirsiniz. Programın güvenli bir şekilde telefonla konuşma, toplantılarda etkin olma, açık ve anlaşılır sunum yapabilme, tartışma ve pazarlıklar ve rapor, email, iş mektubu yazma gibi iş hayatını birebir ilgilendiren konularda İngilizce öğretimine odaklanmıştır. Öğretmeninizle birlikte İngilizce önceliklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Sınıfınızdaki uluslararası öğrenciler ve çeşitli deneyimler daha fazla tecrübe kazanmanıza yardımcı olacaktır. Program haftada 20 ders olara verilir ve 1 – 2 hafta devam edilebilir.

EC İNGİLTERE BRIGHTON INGİLİZCE DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ
EC İngilizce Dil Okulu Brighton öğrencilerine aile yanı konaklama ve yurtta konaklama seçeneği sunmaktadır. Odalar tek kişiliktir. Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği; hafta sonları ise üç öğündür.

ec-english language centres fiyat listesi

Kategori : AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI, GÜNEY AFRİKA DİL OKULU FİYATLARI, İNGİLTERE DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın