Yurtdışında >>

EMBASSY CES

Embassy CES Oldukça köklü ve güçlü bir eğitim kurumudur. Beş ülkede 20 merkezde, dünya çapında 120’den fazla ülkeden katılımcıya uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.
30 yıldır eğitim veren dil okulunun sadece Amerika’da değil aynı zamanda İngiltere, İskoçya, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da da merkezleri bulunmaktadır.
Merkezleri
Amerika’daki merkezleri New York, Boston, San Francisco, Los Angeles, San Diego, Fort Lauderdale ve Seattle’dadır.
Varolan Akreditasyonları
ACCET, AAIEP
Sunulan Programlar
Certificate of General English (Genel İngilizce Sertifikası)
16 yaş ve üzerindekiler programlara katılabilmektedir. Dersler 50 dakika sürer ve sınıf mevcudu en fazla 15 kişi olabilmektedir. Akıcı konuşma, gramer, telaffuz, deyimler ve kelime bilgisine dayalı bir eğitimdir. Program süresi en az iki hafta olup, katılımcının tercihi doğrultusunda dilediği kadar uzatılabilir.
GE Standard : Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilir.
GE Intensive : Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 28 ders Genel İngilizce eğitimi verilir. GE Standard programına ek olarak seçmeli derslerle öğrencilerin ihtiyaç duydukları alanda kendilerini geliştirmeleri planlanır. Seçmeli dersler telaffuz ve akıcı konuşma, gramer çalışmaları, deyimler ve kelime bilgisi, iletişim ve kültür, yazma becerileri şeklinde düzenlenmektedir.
Certificate of Business English (İş İngilizcesi Sertifikası)
Orta-altı seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. 16 yaş ve üzerindekiler programa katılabilmektedir. Dersler 50 dakika sürer ve sınıf mevcudu en fazla 15 kişi olabilmektedir. Haftada 28 ders eğitim verilir. Gramer, geliştirilmiş kelime bilgisi, temiz ve güvenli telaffuz, pazarlık ve sunum gibi derslerin yanında seçmeli olarak da işyeri için İngilizce, işletme, işletme İngilizcesi, turizm İngilizcesi ve bilişim teknolojileri seçilebilir. Katılımcıların seçmeli derslerden faydalanabilmeleri için İngilizce seviyelerinin en az orta seviyede olması gerekmektedir.
Examination Preparation Courses (Sınav Hazırlık Kursları)
16 yaş ve üzerindekiler programlara katılabilmektedir. Haftada 28 ders eğitim verilir. Dersler 50 dakika sürer ve sınıf mevcudu en fazla 15 kişi olabilmektedir.
Cambridge ESOL Examinations : First Certificate of English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE) ve Certificate of Proficiency in English (CPE) sınavları için hazırlık imkanı sunulur. FCE programına katılım için en az orta seviyede, CAE programına katılım için en az ileri-orta seviyede ve CPE programına katılım için en az ileri seviyede İngilizce bilmek gerekmektedir. 12 hafta, haftada 20 ders sınav hazırlık + 8 ders seçmeli ders seçeneği ile 8 hafta, haftada 20 ders Genel İngilizce + 8 ders sınav hazırlık seçeneği bulunmaktadır.
TOEFL : TOEFL sınavına hazırlık programıdır. Program süresi en az 4 en fazla 12 hafta olabilmektedir. Haftada 20 ders sınav hazırlık programı seçeneği ile haftada 20 ders Genel İngilizce + 8 ders sınav hazırlık seçeneği bulunmaktadır.
TOEIC : The Test of English for International Communication (TOEIC) anadili İngilizce olmayan kişilerin günlük iş hayatlarında kullanabilecekleri İngilizcelerini test eden bir sınavdır. Program süresi en az 4 en fazla 12 hafta olabilmektedir.
IELTS : IELTS sınavına hazırlık programıdır. Program süresi en az 4 en fazla 12 hafta olabilmektedir. Haftada 20 ders sınav hazırlığı + 8 ders seçmeli ders olarak eğitim verilir.
Certificate 8
16 yaş ve üzerindekiler programa katılabilmektedir. Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 20 veya 28 ders, 8 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Kısa sürede daha etkin sonuç almak isteyenlere uygun bir programdır. Program süresi en az iki hafta olup katılımcının tercihi doğrultusunda dilediği kadar uzatılabilir.
Pre-Masters
21 yaş ve üzerindeki, master eğitimi almayı planlayan üniversite mezunları programa katılabilmektedirler. Program süresi 3 dönem (33 hafta), 2 dönem (22 hafta) veya 1 dönem (11 hafta) olabilmektedir. Dönemler arasında kısa bir tatil süresi bulunmaktadır. Programa katılım için; 3 dönem için IELTS 4.0/TOEFL 400 veya eşdeğer Embassy CES seviyesi, 2 dönem için IELTS 4.5/TOEFL 450 veya eşdeğer Embassy CES seviyesi ve 1 dönem için IELTS 5.5/ TOEFL 550 veya eşdeğer Embassy CES seviyesinde İngilizce bilgisi gerekmektedir. Haftada 28 ders eğitim verilir ve dersler 50 dakika sürer.
Travel and Culture Program: En az iki haftalık bir programdır. Haftada 25 – 30 ders eğitim verilir.
Diploma of English
16 yaş ve üzerindekiler programa katılabilmektedir. Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 20 veya 28 ders eğitim verilir. Dersler 50 dakika sürer ve sınıf mevcudu en fazla 16 olabilmektedir. Katılımcılara üniversite yerleştirme danışmanlığı ve yardımı verilir. Program süresi 3 dönem (33 hafta) veya 2 dönem (22 hafta) olabilmektedir.
Diploma of Business English
16 yaş ve üzerindekiler programa katılabilmektedir. Orta-altı seviyeden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 8 – 10 dersi seçmeli olmak üzere toplam 28 ders eğitim verilir. Dersler 50 dakika sürer ve sınıf mevcudu en fazla 16 olabilmektedir. Seçmeli dersler yazışma ve teklif hazırlığı, pazarlık ve sunum gibi konuları içerir.
Diploma for University Entrance
16 yaş ve üzerindeki lise mezunları programa katılabilmektedir. Katılımcıların, Akademik Yıl Programı için IELTS 4.0/TOEFL 425, Akademik Sömestre Programı için IELTS 4.5/TOEFL 450 seviyesinde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Eğitim süresinin her aşamasında Üniversite Yerleştirme Danışmaları tarafından öğrenciler yönlendirilir ve kendileri için en uygun seçenekler oluşturulur. Embassy CES programı başarıyla tamamlayan öğrencilere anlaşmalı üniversitelere giriş garantisi vermektedir. Bu üniversiteler; Berkeley College, Dean College, DeVry University, Florida Southern College, Lasell College, Long Island University, Pacific Lutheran University ve Woodbury University’dir. Program süresi 3 dönem (33 hafta) veya 2 dönem (22 hafta) olabilmektedir. En fazla 16 kişilik sınıflarda haftada 28 ders eğitim verilir, dersler 50 dakikadır.
Executive English
4 kişilik sınıflarda profesyonel iş yaşamı için İngilizcesini geliştirmek isteyenlere uygun bir programdır. Haftada 20 ders ve 28 ders seçenekleri vardır. Program süresi en az iki hafta olup katılımcının ihtiyacı doğrultusunda dilediği kadar uzatılabilir.
English Plus
16 yaş ve üzerine sunulan programlardır. Katılımcıların hem İngilizce hem de ilgilendikleri alanda ders almalarını sağlayan bir programdır. Seçenekler: World Languages (en az 8 hafta), IT (8 – 12 hafta), Film Making (en az 8 hafta), Bartending (en az 4 hafta), Beautician Training (en az 4 hafta), Acting (en az 8 hafta), Dance (en az 4 hafta), Golf (en az iki hafta), Surfing (en az 2 hafta). İlgilenenlerin daha fazla bilgi için Westedu Ofislerine başvurmalarını tavsiye ederiz.
Tatil Programları
Katılımcıların bulundukları ülkenin kültürünü öğrenirken haftada 20 ders de İngilizce eğitim alabilecekleri bir programdır. Sınıf mevcudu en fazla 15 kişidir. Yurtta veya aile yanında tam pansiyon konaklama imkanı sunulur. Katılımcılar tam aktivite ve gezi programından yararlanırlar. 24 saat acil yardım desteği ile yüksek standartlarda bir özen gösterilmektedir. Programa katılım yaşı şehre göre değişmektedir; Boston, Los Angeles ve Seattle’da 14, Fort Lauderdale, New York, San Diego ve San Francisco’da 16’dır.

Family Programme
8 – 15 yaş grubu için düzenlenen bir programdır. Haftada 16 ders eğitimin yanında çeşitli aktivite ve geziler sunulur.
Internship
Katılımcılara en az dört hafta Intensive Course Programından sonra en az dört hafta staj imkanı sunulur.
One-To-One Lessons (Birebir Dersler)
One-To-One Lessons (PL1) : Haftada beş ders birebir eğitim verilir.
One-To-One Lessons (PL2) : Haftada 10 ders birebir eğitim verilir.
Executive One-To-One : En fazla altı kişilik bir grupta haftada 20 – 30 – 40 ders birebir eğitim verilir.

embassy ces fiyat listesi

 

Kategori : AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI, AVUSTURYA'DA ÜNİVERSİTE FİYATLARI, İNGİLTERE DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın