Yurtdışında >>

MANCHESTER CENTRAL SCHOOL OF ENGLISH

Manchester Central School Of English, 2005 yılında Manchester şehir merkezinde açılmıştır. British Council akrediteli okul aynı zamanda EnglishUK ve Manchester Ticaret Odası üyesidir.

 

Manchester Central School Of English dil okulundaki kurs seçenekleri;

 

– Genel ingilizce Standart (Haftada 15 saat),
– Genel ingilizce Yoğun (Genel ingilizce Standart + Salı ve Çarşamba 2 x 2.5 saat),
– Genel ingilizce Daha Yoğun (Genel ingilizce Yoğun + Pazartesi 2 saat),
– Genel ingilizce Süper Yoğun (Genel ingilizce Daha Yoğun + Hafta 2 saat bire bir),
– IELTS Genel ingilizce standat + Salı ve Çarşamba 2 x 2.5 saat),
– PET, FCE, CAE and CPE sınavlarına hazırlık
– Bire bir özel ders (Esnek zamanlarda)
– Yaz Okulu (Temmuz-Ağustos)
Manchester, çok çeşitli tiyatrolar, müzeler, sanat galerileri, kafeler, restoranlar ile dolu bir şehirdir. Okul içi ve okul dışı aktivitelerle ingilizcenizi geliştirme imkanınız vardır. Okulda, Manchester hakkında bilgi, otobüs ve tren bileti satın alma, doktora gitme gibi günlük sosyal olaylarla ilgili pratik çalışmaları yaparak, öğrencileri konuşmaya teşvik edici, birlikte konuşarak, tartışarak dili geliştirici çalışmalar yapılır. Ayrıca öğleden sonraları İngilizce farklı konularda İngilizce filmler ile dinleme yeteneğiniz geliştirilir. Manchester United kulübü ve stadı, Liverpool, Chester, Peak District Ulusal Parkı, Alton Towers parkı gibi yerlere geziler düzenlenir.

 

Manchester Central School Of English Dil Okulu’nda aile yanı, öğrenci yurdu ve rezidans konaklama olmak üzere üç tür konaklama seçeneği vardır.

 

 

 

Manchester

 

İngiltere’nin Londra’dan sonraki en büyük şehri olan Manchester, ülkenin kuzeybatısında bulunmaktadır. 6 milyonu aşkın nüfusu ile Manchester üst düzeydeki sanayisi ile endüstri alanında İngiltere’nin en önde gelen bölgelerindendir. Dünyaca ünlü Manchester Üniversitesi ve şehir merkezinde toplanmış onlarca dil okulu ile her yıl binlerce öğrenci eğitim amaçlı olarak şehre gelmektedir. Manchester United futbol kulübüne de ev sahipliği yapan Manchester’da; Bilim ve Endüstri Müzesi, Manchester Sanat Galerisi, Manchester Müzesi, Manchester Town Hall, Fog Lane Park, Queens Park, alışveriş için Manchester Fashion Market ve ünlü Old Trafford Stadı gezilmesi gereken yerlerdendir.

 

Manchester’da Ulaşım

 

Şehir içi ulaşımın tramvay, otobüs ve banliyo trenleri ile sağlandığı Manchester’a 13 Km. uzaklıktaki Manchester Uluslararası Havalimanı ile ülke dışından da kolayca ulaşılabilmektedir.

MANCHESTER CENTRAL SCHOOL OF ENGLISH dil okulu fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın