Yurtdışında >>

BELL INTERNATIONAL

Bell İngiltere’de 55’in üzerinde üniversite ile birlikte çalışmakta olduğundan pek çok üniversiteye geçiş hakkına sahip olacaksınız.  Bell, öğrencilerine UK’deki tüm üniversiteler ve lisans programları hakkında kusursuz ve ücretsiz danışmanlık sunar.  Ücretsiz Gezi ve Aktiviteler Bell’in University Foundation kursunun bir parçası olarak dopdolu aktive programından faydalanarak Birleşik Krallık’ı keşfedebilir, İngiliz kültürünü ve hayatını yakından tanıyabilirsiniz.

Bell, Cambridge’deki okullar arasında en prestijli ve saygı duyulan İngilizce okuludur.
Lokasyon ve Ambians

Bell International Foundation Year kursu Cambridge’de sunulmaktadır. Akademik mükemmelliği ve renkli öğrenci nüfusu ile bilinen Cambridge, eğitim amaçlı İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için kusursuz bir çevre sunuyor. Dünyaca ünlü üniversitelerinin yanı sıra tarihi önemi ile de ünlü olan Cambridge, aynı zamanda modern, çeşitli ve kozmopolitan bir şehirdir sayısız tiyatrosu, müzesi, sineması, kafesi, restoranı ve gece hayatı ile. Bell International, seçkin yapısı ile geniş, güzel bahçelerin çevrelediği bir alanda; tarihi şehir merkezine kolayca ulaşımın sağlanabileceği bir konumdadır.
Bedgebury: Bedgebury merkezi de tıpkı Cambridge merkezi gibi yemyeşil alanlarla çevrili, 220 akrelik bir alana kurulmuştur. Burada öğrenciler için ders dışında yapacak pek çok aktivite vardır. Öğrenciler ister spor aktivitelerine katılabilir, ister yakınlardaki Hastings, Brighton ve Canterbury şehirlerini keşfe çıkabilirler.

Konaklama Tipleri:

Evden uzakta yaşamanın en önemli kısmı güvenli, rahat ve memnun kalabileceğiniz bir yerde konaklayabilmenizdir. Bell’de herkes bunun farkında ve bu bilinçle öğrencilere kişisel ihtiyaçlarına uygun konaklama seçenekleri sunuyoruz. Hem şehrin canlı merkezinde hem de daha sakin yerlerde bulunan öğrenci yurdu konaklaması daha özgür yaşamayı seviyorsanız ve kendi yemeğinizi kendiniz pişirebileceğinizi düşünüyorsanız sizin için doğru seçenek olabilir. Okula yürüme mesafesinde, veya bisiklet veya otobüsle kısa bir yolculuk uzaklığında olan aile yanı konaklama seçeneği size İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı ve dilinizi bol bol prtaik etme olanağı sunmakta. Bu iki tarz konaklama da aklınıza yatmadı mı? Öyleyse otel veya apartman tarzı konaklama sizin için opsiyonlar arasında yer almakta.
Üniversite Ortakları ve İlerleme Yolları:

Bell, Birleşik Krallık’ta 552in üzerinde üniversite ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır.Times Good University Guide 2009’de yer alan en iyi üniversitelerde bu listenin içerisindedir. Hangi üniversite sizin için en iyisi emin olamıyor musunuz? Ne yapacağınzdan emin değilsiniz ve yardıma mı ihtiyacınız var? İşte Bell International’ın öğrencilerine sağladığı Ücretsiz Yüksek Eğitim Danışmanlık Servisi bunun için var. Kendilerini bu işe adayan danışmanlar size üniversite seçiminizden başvurunuza ve hatta referans sağlamanıza kadar her konuda yardımcı olur.
Okul Donanımı:

30 tam ekipmanlı sınıfı olan okulda 10.000 kitap, self-study olanağı, son çıkan dergiler ve gazeteler, 800 film içermekte olan DVD oynatıcıları sağlayan kocaman bir öğrenci merkezi vardır. Bu öğrenci merkezi Cumartesi de dahil olmak üzere haftanın 6 günü açıktır. Ayrıca merkez görevlileri size her konuda yardımcı olmak için her zaman oradadırlar. Okulun multimedya merkezinde 30’dan fazla bilgisayar bulunmaktadır. Foundation programı için özel olarak kullanılan bir University Foundation Programme kaynak alanı vardır. Öğrenciler için son derece çekici olan öğrenci salonunda günlük gazetelerin yanı sıra bir piano bulunmakta. Okul öğrencileri ücretsiz internet ve Wi-Fi erişiminden diledikleri gibi yararlanabilirler. Hem kapalı hem açık alanda hizmet veren büyük restoran da okul tesisleri arasında. Bunlarla bitmiyor; pek çok açıkhava sporları için imkan da sunuluyor: futbol sahası, tenis, basketbol ve voleybol kortları.

 

İnternette Bell International: Eğer Bell International veya BK’de uluslararası bir öğrenci olarak eğitim almayı düşünüyorsanız, şimdi okullarımızdaki hayatın gerçek anlamda nasıl olduğunu görmenin bir çok yeni yolu var.

Bell International dil okulu fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın