Yurtdışında >>

UNIVERSITY OF HERTFORDSHIRE

UNIVERSITY OF HERTFORDSHIRE, LONDON

Popüler Bölümleri:
  • İşletme
  • İletişim
Hertfordshire International College (HIC), bilgisi ve dünya çapında 50’den fazla farklı kolej ve kampüste görev yapan deneyimli kadrosu ile uluslar arası alanda tanınmış bir eğitim sağlayıcısı olan Navitas Grup’un bir parçasıdır. Hertfordshire International College (HIC) Hertfordshire Üniversitesi kampüsünde, Üniversite ile anlaşmalı olarak lisans ve lisansüstü hazırlık programları sunmaktadır. Bu programları başarıyla tamamlayan öğrenciler, Hertfordshire Üniversitesi’ne doğrudan geçiş ile eğitimlerinin bir sonraki aşamasını garantilemiş olmaktadır.
HIC bünyesindeki programlara devam eden öğrenciler, birebir ilginin mümkün olduğu ortalama 20 kişilik sınıflarda gördükleri eğitim ve ek dersler ile benzersiz bir akademik destek almaktadırlar. HIC öğrencilerinin %94’ü Hertfordshire Üniversitesi derecesi elde etmişlerdir.
HIC, Birleşik Krallık’ta kampüs içi hazırlık programları sunan köklü kolejlerden birisidir. Her yıl Şubat, Haziran ve Eylül olmak üzere 3 farklı başlangıç tarihi ile öğrencilere kendilerine en uygun zamanda eğitime başlama fırsatı sunmaktadır.
Kendi ülkelerinde gördükleri eğitim ile İngiltere üniversite eğitim sistemi arasında köprü görevi niteliğindeki HIC programlarına devam eden öğrenciler, Üniversite’nin diğer öğrencileri gibi eğitim, sosyal, kültürel aktivitelerden ve Öğrenci Birliği’nin tüm imkanlarından yararlanabilmektedirler.
Hertfordshire International College, Londra merkeze trenle 20 dakika mesafedeki Hatfield tarihi kentinde, Üniversite’nin ödüllü spor tesislerinin çok yakınındadır.
Hertfordshire Üniversitesi 2011 The Complete University Guide’a göre Birleşik Krallık’ın en modern üniversitesi seçilmiştir. Ünivesite’nin uluslararası ünü ve deneyimli eğitim anlayışı dünyanın 90 farklı ülkesinden öğrencileri kendisine çekmektedir.
Kategori : İNGİLTERE'DE ÜNİVERSİTE FİYATLARI and tagged , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın