Yurtdışında >>

UNITED INTERNATIONAL COLLEGE

United International College, Londra

Merkez Londra’da dil eğitimi veren okullar genelde büyük okullardır ve herbirinde yaz aylarında 400-1000 arası, kış aylarında ise 200-700 arası öğrenci vardır. UIC büyük okullara göre hem merkez Londra’dır hemde küçük bir “butik” okuldur. Merkez Londra’da zor olan UIC’de kolaydır…

Herkes birbirine tanır… Esnek kurs ve zamanlamasıyla öğrencilere pek çok seçenek sunar UIC. Genel ve Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav kursları, Staj programları populer programlarıdır. Öğleden sonra kursları pek çok öğrenci tarafından hem ekonomik olması hemde part-time çalışmaya fırsat tanıması açısından tercih edilir. Sandwich Programı İngiltere’nin en iyi programlarından birisidir.

Öğrenci 4 hafta İngilizce kursu sonrası 21 hafta süreyle bir İngiliz otelinde haftada 150-200 sterlin arası bir maaşla çalışır ve program sonrası “University of Cambridge Work Experience Examination” larına girerek İngilizcesini pratik olarak geliştirir.
UIC hem ekonomik hemde kaliteli eğitimin adreslerinden biridir Merkez Londra’da…

UNITED INTERNATIONAL COLLEGE  fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın