Yurtdışında >>

The International College at Robert Gordon University

The International College at Robert Gordon University (ICRGU), ABERDEEN
Popüler Bölümleri:
  •  İşletme, Pazarlama ve Muhasebe
  •  Mühendislik
  •  Sağlık
  •  Eczacılık
International College Robert Gordon University (ICRGU), bilgisi ve dünya çapında
50’den fazla farklı kolej ve kampüste görev yapan deneyimli kadrosu ile uluslar arası alanda tanınmış bir eğitim sağlayıcısı olan Navitas Grup’un bir parçasıdır. ICRGU, öğrencilere Robert Gordon Üniversitesi’nin lisans ve lisansüstü dereceleri için geçiş programları sunan anlaşmalı kurumudur. Bu programları başarıyla tamamlayan öğrenciler Robert Gordon Üniversitesi’ne doğrudan geçiş ile eğitimlerinin bir sonraki aşamasını garantilemiş olmaktadır.
Öğrenci standart geçiş kriterini karşıladığında hazırlık programının her aşamasına direkt olarak garantilenmiş bir ilerleme sağlayacaktır. Her yıl Ekim, Şubat ve Haziran olmak üzere 3 farklı başlangıç tarihi ile uluslararası öğrencilere kendilerine en uygun zamanda eğitimlerine başlama fırsatı sunmaktadır.
ICRGU, Üniversite’nin mükemmel şekilde yenilenen Garthdee kampüsündeki kendi binası ile 2011 sonbaharında eğitime başlamıştır. Robert Gordon Üniversitesi’nin bir parçası olan ICRGU öğrencileri, bilgisayar laboratuvarları, kütüphane, kariyer merkezi, yüzme havuzu ve diğer sportif aktiviteler başta olmak üzere Üniversite’nin tüm imkan ve hizmetlerine erişebilmektedirler.
35 kişiyle sınırlı küçük sınıfları ve dersten sonra öğrencinin ihtiyaç duyması halinde danışabileceği eğitmenleri ile ICRGU, öğrenmeyi teşvik edici bir yaklaşıma sahiptir. Haftanın 7 günü 24 saat profesyonel Öğrenci Destek Birimi, kişisel ya da akademik konularda öğrencilere yardımcı olmaktadır.
ICRGU ve Robert Gordon Üniversitesi’nin bulunduğu, ‘Gümüş Şehir’ olarak bilinen Aberdeen, İskoçya’nın en güvenli şehri seçilmiştir. Londra’ya uçakla 1 saat uzaklıktaki şehir Avrupa’nın enerji başkentidir.
Sanayi sektörünün pek çok alanıyla önemli bağları olan Robert Gordon Üniversitesi, mezunlarına iş çevreleri ile bağlantı ve kariyer imkanları sağlamaktadır. Mezunlarının
%96’sı mezuniyetlerinden sonraki ilk altı ay içinde istihdam edilmektedir. Bu
bağlamda Üniversite hem The Times hem de The Guardian’a göre mezun istihdamında Birleşik Krallık’ın en iyi 2. üniversitesi olmuştur. Üstün eğitim anlayışı, göze çarpan modern kampüsü ve mezun istihdamında başarısı ile Robert Gordon Üniversitesi 2012 Sunday Times’da Birleşik Krallık’ın en modern üniversitesi seçilmiştir.

 bilgi işlem ve başvurularınız için

Kategori : İNGİLTERE'DE ÜNİVERSİTE FİYATLARI and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın