Yurtdışında >>

THE BRISTOL LANGUAGE CENTRE

Bristol, 500.000 civarında nüfusa sahip olan güzel, fantastik tarihi bir liman şehridir. Şehir, canlı gece hayatı, film, müzik ve caz festivalleri, tiyatroları ile yoğun sosyal ve kültürel atmosfere sahiptir. Londra’ya 2 saat, Bath’e trenle 10 dakika uzaklıktadır. Cotswolds, Welsh sahil bölgeleri ile Stonehenge ve Glatonbury gibi ilginç yerleşim yerlerine yakındır. Şehirde iki üniversite (University of Bristol ve University of the West of England) bulunmaktadır.

 

2004 yılı Eylül ayında kurulmuş olan The Bristol Language Centre genç, dinamik, yeni bir okuldur. British Council akreditasyonuna sahiptir. Okul, Bristol’un merkezinde, açık ve kapalı alışveriş merkezlerine, dükkanlara, şehrin en iyi sinema ve tiyatrolarına, restoran ve kafelerine yürüyerek çok kısa mesafededir. Ücretsiz internet erişiminin bulunduğu bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve öğrenci çalışma alanları mevcuttur.

 

Okulda genel İngilizce, iş İngilizcesi, Akademik İngilizce, TOEFL, TOEIC, Cambridge ve IELTS sınav hazırlık ve üniversite hazırlık kursları verilmektedir. Genel İngilizce kurslarına minimum elemantary (başlangıç üstü) seviyedeki öğrenciler kabul edilmektedir. Sınıflar en fazla 12 kişiliktir.

 

The Bristol Language Centre yıl boyunca çeşitli aktivite ve gezi programları organize etmektedir. Bunlar haftada iki ya da öğleden sonra aktivitesi ve hafta sonları Bath, Stonehenge ve Oxford’a geziler şeklindedir.

 

Aile yanı ve öğrenci evinde konaklama seçenekleri sunmaktadır. Konaklamalar okula kolay ulaşım imkanlarına sahiptir.

The Bristol Language Centre fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın