Yurtdışında >>

STUDIO CAMBRIDGE

Studio Cambridge İngiltere’nin Cambridge şehrindeki en eski ve en geniş dil okuludur. Okulumuz bağımsız bir okul olduğundan, herhangi bir okullar zincirinin parçası değildir. Okulumuz ününü kuruluş tarihinden bu yana 56 yıl boyunca sürdürdüğü yüksek standartlara borçludur. Her yıl dünyanın dört bir yanından okulumuza 4000′den fazla öğrenci kabul etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Okulumuzun ana merkezi 19. yüzyıla ait iki binadan oluşur ve demiryolu istasyonuna yalnızca 400 metre ve Cambridge şehir merkezine yürüyerek yalnızca 10 dakika uzaklıktadır.
Cambridge şehri 800 yıllık bir üniversiteye sahiptir ve dünyanın en büyük öğrenim merkezlerinden biri olması ile meşhur bir şehirdir. 120.000 insanın yaşadığı küçük bir şehir olmasına rağmen Londra’ya trenle 45 dakika uzaklıkta, kolay bir erişime sahiptir.
Yetişkinler için (16 yaş ve üzeri) Yoğun İngilizce Kurslarımız yıl boyunca ve 16 yaş altındaki gençler (10-19 yaş grupları) için yaz tatillerinde ve okulların tatil dönemlerinde devam etmekte olan Herşey Dahil Dil ve Aktivite kurslarımız devam etmektedir.
Yoğun İngilizce Kursları (16 Yaş ve üzeri)
Tüm İngilizce düzeylerini kapsayan, her hafta başlayıp bütün yıl boyunca devam eden iki temel kurs programı sunmaktayız. Bu kurslar, EFL 20 ve EFL 28 kurslarıdır. EFL 20 programı hafta içi Pazartesiden Cumaya sabah 09:15 ve 12:45 saatleri arasındaki Genel İngilizce kurslarıdır. EFL 28 programı ise yine aynı Genel İngilizce kursunu kapsamakla birlikte, Cuma günü öğleden sonraları hariç olmak üzere diğer günler öğleden sonra 13:45′ten 15:15′e kadar süren özel seçenekli kursları içermektedir.
Bu seçenekler,
Dil Becerilerini (Dinleme, Okuma, Yazma, Gramer, Konuşma, Telaffuz vb.)
Özel İlgi Alanlarını(İngiliz Kültürüne bakış, Tarih ve Medya)
İş İngilizcesini
Akademik İngilizceyi (IELTS sınavına hazırlık kursunu da içeren)
Okuma ve Yazma Alıştırmalarını
TOEIC sınavına hazırlık kurslarını kapsar.
Ayrıca yılın belirli dönemlerinde, yalnızca IELTS, Cambridge FCE ve CAE sınavlarına yönelik tam zamanlı tam zamanlı kurslarımız da mevcuttur.
Öğrenci Refah Merkezi
Okulumuzun kapalı olduğu saatlerde, acil durumlar için 24 saat yardım alabileceğiniz, alanında uzman çalışanlardan oluşan, Konaklama ve Öğrenci Refah merkezimiz okulumuz bünyesinde bulunmaktadır.
Konaklama
Okulumuz yıl boyunca, tek kişilik, yarım pansiyon Aile Yanında Konakalama imkanı sunabilmektedir.(16 yaş ve üzeri için). Bu seçenekte öğrencilerimiz bir aile yanında, kendilerine ait tek kişilik bir odada, diğer ihtiyaçlar ve banyo için aile ile birlikte paylaşarak konaklayabilmektedir. Üç farklı standarttan oluşan Aile Yanında Konaklama imkanı sunabiliyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen izimle iletişim kurunuz. Bizimle çalışan ailelerimizin hepsi Cambridge’de yaşamaktadırlar ve okulumuzdan 30 dakikayı aşmayacak seyahat mesafesindedirler.
Ayrıca, 18 yaş ve üzeri yetişkinler için farklı özel konaklama imkanları da mevcuttur. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurunuz.
Aktiviteler ve Öğrenci Hayatı
Dersler haricindeki zamanlardaki mutluluğunuz ve hayattan zevk alabilmeniz de bizim için dersleriniz kadar önemlidir. Bu yüzden, Studio Cambridge kurs ücretlerinize dahil olacak şekilde seçenekli aktivite programları sunmaktadır. Aktiviteler genellikle spor, sanat ve el sanatları, dil oyunları, film geceleri, nehirde sandal gezintisi ve akşam sosyal aktivitelerini içerir. Okulumuz ayrıca, ek bir ücretle, tam gün günü birlik geziler düzenlemektedir. Bu gezilerde Oxford, Warwick Kalesi, York, Londra, Bath gibi yerleri görebileceksiniz.STUDIO CAMBRIDGE 2012 fiyat listesi
Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın