Yurtdışında >>

SPRACHCAFFE

Sprachcaffe – Dünyamıza Hoş Geldiniz!

Sprachcaffe Dünyası’na hoş geldiniz. İster capcanlı, heyecan verici şehirlerde, ister deniz kenarındaki rengârenk kentlerde, kurumumuz 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan birisi olmuştur.  Bizimle dil öğrenen binlerce kisi yüksek standartlardaki dil kurslarından daha fazlasını bulmanın keyfini yaşamışlardır.

Sprachcaffe/ Languages PLUS olarak dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna gerçekten inanıyoruz. Bu şekilde dili etkin olarak öğrenmek ve aynı zamanda gelenekleri ve yaşam tarzını keşfetmek mümkün olmaktadır.

Bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler düzenlemekteyiz! Öğleden geceye kadar sabah derslerini destekleyici ve basit bir dil eğitimini unutulmaz bir deneyime dönüştürmeye yardımcı olacak birçok aktivite bulunmaktadır.

Sprachcaffe/Languages PLUS ile dil seyahat endüstrisinin sunabileceği en iyi yurtdışı eğitimin programlarından birini seçtiginizden emin olabilirsiniz.

Sprachcaffe Dil Okulları

Sprachcaffe/Languages PLUS bir dili sadece o dilin konuşulduğu ülkede öğretir.  Bu da ülkeyi, şehri ve insanlarını öğrenmenin önemli bir konsepti haline getirir. Rahat bir ortamda, hata yapmaktan korkmadan öğreneceksiniz ve bu daha çok bir dil kahvesinde fikirlerinizi tartışmak gibi olacak. Bu nedenle organizasyonumuzun ismi dil ve konuşma anlamına gelen  ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Caffe”den oluşmuştur. Konuşma Kahvesi atmosferini tüm okullarımızda oluşturduk.

Sizin için avantajı: Kurslarımız sizi dünyanın her tarafından gelen diğer öğrencilerle buluşturarak ufkunuzun genişlemesini sağlar. Okullarımızın yerlerini belirlerken sadece pozitif eğitim ortamını değil aynı zamanda boş zaman ve kültürel aktiviteler için ideal olanaklara sahip olmasını göz önünde bulundurduk. Bundan dolayı her bir dil için büyük modern şehirlerin heyecanlı atmosferini, huzurlu ve çekici daha küçük şehirlerden birini veya taşra kasabalarını seçebilirsiniz.

Sprachcaffe Eğitmen Kadrosu

Dünyanın birçok bölgesinde bulunan Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Onlar etkili ve heyecan doludurlar. Onların kişiliği, espiri anlayışı,  enerjisi ve hassasiyeti kurslarımzın başarısında önemli bir rol oynar.

Personelimiz insanlarla iletişim konusunda oldukça iyi eğitimlidirler. Öğretmenlerimiz görevlerini sadece bir iş olarak değil taahhüt olarak gören kişilerdir ve çok fazla taahhüde ihtiyaç vardır. Dersler bittikten sonra bile dil öğrenme zorlukları ile ilgili tavsiyelerde bulunmak, yardımcı olmak ve ayrıca kültürel, sportif ve yerel etkinliklerle ilgilibilgi vermek için öğrencilerimizin yanındadırlar.

Kendi boş zamanlarını bile bazen öğrencilerimizle geçirirler. Öğretmenlerimiz bilgilerini sürekli güncel tutarlar. Öğrenciler için paha biçilmez değerde olan yerel halkla, kültür, aktivite ve etkinliklerle ilgili bilgileri yerel gazeteler ya da anonslar aracılığı ile edinirler ve ayrıca öğretmenlerimizin çoğu yerel kişilerden oluştuğu için bulunulan şehir ile ilgili tüm birikimlerini öğrencilerimizle paylaşırlar.

Öğretmenlerimizin derlediği kurs materyalleri öğrencilerimizin dikkatini çekmektedir. Motivasyonlarını maksimum sevide tutmaktadır! Öğretmenlerimiz gerçek yaşam iletişimi ve rehberli diyaloglar, görüşmeler ve oyunlar ile öğrencilerimizin yeni öğrendikleri kelimeleri ve dil bilgisini aktif bir şekilde kullanarak ve onla bütünleşerek öğrenmelerini sağlar. Bu şekilde konuşmayı öğrenirken akıcılığı ve güveni garanti ederiz. Öğretmenlerimiz yaratıcı ve pozitif bir ortam yaratırlar ve öğrencilerimiz çogu zaman farkında bile olmadan sıçramalarla ilerlerler.

Sprachcaffe Öğretim Metodu

SPRACHCAFFE‘de biz etkisi ve faydası yıllar içersinde kendini kanıtlamış bir metot geliştirdik. Stresli öğrenme dönemini mümkün olan en kısa sürede kendiliğinden gelişen- yaratıcı bir öğrenme deneyimine dönüştürdük. Bu metot kendini otomatik olarak oluşturabilen ve etkisini hemen gösteren, pratik durumlarda uygulanabilen bir yöntemdir.

Bir dili hemen konuşabilmek için konuşmayı temel alan bir öğretme metoduna ihtiyacınız vardır. Bir konuşmayı sürdürmek için kişinin kendisini ifade etme isteği duyması gerekir. Bizim oluşturduğumuz atmosfer bir dili öğrenirken gerekli en önemli şeylerden birisi olan motivasyonun sürmesi için önemli etkendir.  Dil öğrenmenin anahtarı dilin içine dalmakır.

Konuşma İlkesi‘ ne bağlı kalmak başarılı bir şekilde uzun süre dille bağlantıda olmayı ve hızlı ilerlemeyi sağlar. En başından bütün gayretler öğrencilerin öğrendikleri, pratik ve hızlı etki eden, doğal sözcük dağarcığını günlük yaşamda karşılaştıkları durumlarda kullanmalarını sağlamaya yöneliktir.

Hildesheim Üniversitesi’nden (Almanya) Professor Dr. Jürgen Beneke Sprachcaffe öğretme metodunu “Tüm Duyularınızla Öğrenin!” şeklinde tanımlamaktadır.

Sprachcaffe fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULLARI, İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın