Yurtdışında >>

LIBT BRUNEL UNIVERSITY

LIBT BRUNEL UNIVERSITY, LONDON
Popüler Bölümleri:
  • İşletme
  • Bilgi İşlem
  • Ekonomi ve Finans
LIBT, bilgisi ve dünya çapında 50’den fazla farklı kolej ve kampüste görev yapan deneyimli kadrosu ile uluslar arası alanda tanınmış bir eğitim sağlayıcısı olan Navitas Grup’un bir parçasıdır. LIBT ve Brunel Üniversitesi ortaklığı 2003 yılından bu yana yüzlerce öğrenciye yüksek kalitede üniversite eğitimine erişim imkanı sunmuş ve lisans ve lisansüstü dereceleri ile başarılı birer Brunel mezunu olmalarını sağlamıştır. Brunel Üniversitesi ile kurulan bu işbirliği ile LIBT hazırlık programlarını başarı ile tamamlayan öğrenciler, takip eden yılları Üniversite bünyesinde devam ederek nihayetinde başarılı bir derece ile mezun olabilmektedir.
Lisans ve yüksek lisans hazırlık programlarından birisinin başarıyla tamamlanması Brunel Üniversitesi’nde seçilen lisans ya da mastır derecesini garantilemektedir. LIBT’e devam eden öğrencilerin sonuçlarından elde edilen bilgiye göre LIBT programlarını tamamlama oranı %95’tir.
LIBT, her yıl Ocak, Mayıs ve Eylül olmak üzere 3 farklı başlangıç seçeneği ile öğrencilere kendilerine en uygun zamanda eğitime başlama fırsatı sunmaktadır. Ortalama 20 öğrenciden oluşan sınıfları Üniversite’deki büyük sınıflara gitmeden önce derslere ve çevreye uyum sağlamada yardımcı olmaktadır.
Öğrenciler LIBT’deki ilk günlerinden itibaren Üniversite’nin tüm sosyal imkanları ve kampüs içi konaklama şansına erişebilmektedirler. Aynı zamanda 7 gün 24 saat Öğrenci Destek Hattı aracılığıyla sunulan kişisel yardım desteğinin yanı sıra, özel öğretmenler ile birebir ilginin mümkün olduğu küçük sınıflarda sağlanan akademik destek öğrencilere başarılı olmak için en iyi fırsatı vermektedir.
LIBT, Londra merkeze 30 dk. mesafede Londra’nın batısında Uxbridge’de bulunan Brunel üniversitesi kampüsündedir.
LIBT’nin tüm öğrencileri okula geldiklerinde LIBT, Brunel Üniversitesi ve Uxbridge’e uyum sağlamalarına yardımcı olacak oryantasyon programına dahil edilmektedir.
Brunel Üniversitesi 2010 Times Good University Guide’a göre Birleşik Krallık’ın 120 yüksek öğrenim kurumu arasında mezunlarının işe başlama ücretleri sıralamasında 13. sıradadır. Üniversite kampüsünün kalbinde yer alan kütühanesi, 1,200 çalışma alanı, yaklaşık 500 bilgisayar, kişisel çalışma odaları, Wi-Fi hzmeti, geniş bir kitap, dergi, e-kitap koleksiyonuna ve sayısı 16,000’in üzerinde e-dergiye sahiptir. 100den fazla ülkeden gelen 15,000den fazla öğrenci nüfusuna sahip bir kampüs üniversitesi olan Brunel’in araştırmalarının %82si, 2008 Research Assessment Exercise (RAE)’e göre, ‘uluslararası standartta’ kabul edilmiştir. Brunel mezunlarının ortalama maaşları ulusal ortalamanın üzerinde yaklaşık £3,000 civarındadır.
 
Kategori : İNGİLTERE'DE ÜNİVERSİTE FİYATLARI and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın