Yurtdışında >>

International College Wales Swansea

International College Wales Swansea, WALES
Popüler Bölümleri:
  • İşletme
  • Ekonomi
  • Mühendislik
  • Matematik
International ColIege Wales Swansea (ICWS), bilgisi ve dünya çapında 50’den fazla farklı kolej ve kampüste görev yapan deneyimli kadrosu ile uluslar arası alanda tanınmış bir eğitim sağlayıcısı olan Navitas Grup’un bir parçasıdır.
ICWS, Swansea University ile kurduğu işbirliği sayesinde, üniversite bünyesindeki eğitime doğrudan giriş koşullarını sağlayamayan uluslararası öğrencilere yönelik lisans ve lisansüstü eğitime hazırlayan programlar sunmaktadır. Akademik ve İngilizce hazırlık bölümlerini de içeren bu hazırlık programları başvuru yapanın ihtiyaçlarına uygun şekilde formülize edilmştir. Bu programları başarıyla tamamlayan öğrenciler, Swansea Üniversitesi’ne doğrudan geçiş ile eğitimlerinin bir sonraki aşamasını garantilemiş olmaktadır.
Dersler, yenilikçi ve alanında uzman öğretmenler tarafından, ICWS’in özel ekibinin de desteğiyle modern ve dinamik bir çevrede sunulmaktadır. Birebir ilginin mümkün olduğu 35 kişiyi aşmayan akademik sınıfları ve en fazla 18 kişiyle sınırlanan İngilizce dil sınıflarında verdiği eğitim ile ICWS, öğrencilerini maksimum akademik potansiyellerine erişebilmeleri yönünde teşvik edici ve destekleyici bir eğitim anlayışına sahiptir.
ICWS’in Eylül, Ocak, Mayıs ve Haziran aylarındaki esnek başlangıç tarihleri öğrenciye en uygun zamanda eğitime başlama imkanı sunmaktadır.
Her yıl Navitas akademik başarı burs programı aracılığıyla Navitas partner okullarında okuyan pek çok öğrenciye dünya çapında 162 burs imkanı tanınmıştır. Burslarla ilgili daha detaylı bilgi için ICWS öğrencisi olarak hem ICWS hem de Swansea Üniversitesi’nin sosyal imkanları ve hizmetlerinden yararlanma imkanına sahiptir. ICWS, ‘Göz Alıcı Doğal Güzellik Alanı’ -Area of Outstanding Natural Beauty (AONB) olarak kabul edilen Swansea Üniversitesi kampüsünde bulunmaktadır. Üniversite, ₤20 milyonluk Sports Village imkanları dahilinde çok çeşitli spor aktiviteleri ve tam ekipmanlı jimnastik ve fitness dersleri sunmaktadır. 120 farklı ülkeden gelen 2000den fazla uluslarası öğrencisi bulunan Swansea, geniş park alanı ve deniz kenarı kampüsüyle öğrencilerine güvenli ve sıcak bir ortam sağlamaktadır. Swansea Üniversitesi son yapılan Complete University Guide anketine göre Birleşik Krallık’ın yaşam ve eğitim için en güvenli yeri sıralamasında 116 okul arasından 6. olmuştur.
Kategori : İNGİLTERE'DE ÜNİVERSİTE FİYATLARI and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın