Yurtdışında >>

University of East Anglia

University of East Anglia
Popüler Bölümler:
  •  İşletme
  •  Ekonomi
  •  Politika
  •  Uluslar arası Kalkınma
INTO University of East Anglia (INTO UEA), temelde University of East Anglia (UEA)’ya bağlı ancak UEA’den bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur. INTO UEA’nın misyonu, öğrencileri çeşitli hazırlık programları ile, başta East Anglia Üniversitesi’ne olmak üzere, Britanya’nın en iyi üniversitelerine hazırlamaktır.
İngiltere’nin Norwich şehrinde, East Anglia Üniversitesi kampüsü içinde yer alan INTO UEA, öğrencilerine dünya standartlarında bir öğrenci tecrübesi vaad ediyor. Son teknoloji ile dizayn edilmiş INTO hazırlık binasında öğrencilere kaliteli eğitimin yanı sıra aktif bir sosyal yaşam sunuluyor. Kampüs hayatı, bir hazırlık öğrencisi olarak sizlere lisans ya da lisansüstü öğrencilerinin sahip olduğu tüm olanaklara erişim imkanı tanıyor.
INTO University of East Anglia’nın akademik programları, East Anglia Üniversitesi ile ortaklaşa oluşturulmuştur. Amaç, öğrenciyi lisans ve lisans sonrası eğitime en donanımlı şekilde hazırlamaktır. 1. sınıftan başlayabilmek için yeterli akademik ve İngilizce temeli olmayan uluslararası öğrenciler için pek çok hazırlık programı ve bölüm mevcuttur. Sınıf mevcudu, her bir öğrencinin ders esnasında bireysel destek almasını sağlayacak sayıdadır.
INTO University of East Anglia, son 4 yılda 1000’i aşkın uluslararası öğrenciye kendi tercihleri doğrultusunda, Britanya’nın en iyi üniversitelerinde eğitim görmeleri için bir eğitim köprüsü kurdu.
2010 yılında, 880’in üzerinde öğrenci, üniversite hazırlık programlarını INTO University of East Anglia’da başarıyla tamamladı. Aynı yıl, bu öğrencilerin 700’den fazlası, hazırlık sonrası eğitimine University of East Anglia’da devam etti.
East Anglia Üniversitesi hakkında bilinmesi gerekenler:
University of East Anglia, Guardian 2011 verilerine göre Birleşik Krallık’ın en iyi 20 üniversitesinden biri.
University of East Anglia, National Student Survey verilerine göre son 5 yıldır İngiltere’de öğrenci memnuniyeti en yüksek üniversiteler listesinde ilk 5’deki yerini korumaktadır.
University of East Anglia, Environmental Science alanında dünyada sıralamasında ilk 150’ye girmiştir (Times 2011-12)
Kategori : İNGİLTERE'DE ÜNİVERSİTE FİYATLARI and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın